Хидратантен крем

  • 3 144
  • 25
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 686
Какъв хидратантен крем използвате? Доволни ли сте от него?
Питам за нещо, което е на цени - народни.
Иначе знам за крема на д-р Gauschka от рози, който ползват Мадона и други известни личности, но е скъпичък и не съм го виждала в BG.

# 1
  • Мнения: 14 485
Dove - много съм доволна, имат три вида големина на опаковките за каквато цена можеш да си позволиш. аз имам най-малкия /мисля че 30 мл/ защото го купих за инцидентно ползване. не помня колко струваше - 2-3 лева или нещо подобно.

# 2
  • Мнения: 1 063
На Garnier флуида.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 686
Забравих да кажа, че търся хидратантен крем за лице. Много ми е суха кожата на лицето. Понякога дори се бели от сухота.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 472
Забравих да кажа, че търся хидратантен крем за лице. Много ми е суха кожата на лицето. Понякога дори се бели от сухота.

Виши Олиго 25 за суха кожа. На мен предната зима ми помогна да не ми се "люспи кожата"  Peace

# 5
  • Мнения: 9 074
Виши Олиго 25 за суха кожа.

За народни цени става въпрос все пак, иначе кремът е перфектен Simple Smile
Нещо по-достъпно...и моята кожа се люспи, доволна съм от Гарние Тотал Фреш (към 9-10 лв беше) зеления, Нивеа за смесена кожа и хидратиращ, дневен (8 лв.). Това засега. На Ейвън има добри попадения за различните типове кожа.

# 6
  • Мнения: 27 524
Много съм пробвала, по-хубав за мен няма от Хидрафреш на Лореал  Peace Около 10-ина лева е  Peace

# 7
  • Мнения: 5 317
На Гарние за чувствителна кожа.5-6 лева е.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 472
Добре де
тогава що не пробваш на Талодерма за суха кожа. Новите им кремове не съм пробвала, но от старите бях доволна. Давам също и още един глас за Гарние за суха кожа. /само че мисля, че това не беше Фреш-зеления  newsm78/

# 9
  • София
  • Мнения: 3 328
Хепидерм на Л`Ореал. Има го във вариант за суха и чувствителна кожа, и в такъв за нормална към комбинирана. Аз ползвам първия вариант и когато го правя, кожата ми е като кадифе.
Идват студове - внимателно с хидратирането Naughty

# 10
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Пий повече вода.......освен това застудява, вземи си по- мазен крем, хидратантния е противопоказен при студ......

# 11
  • Мнения: 812
Пий повече вода.......освен това застудява, вземи си по- мазен крем, хидратантния е противопоказен при студ......
защо да е противопоказен?

# 12
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
защото водата замръзва.....и се разширява......

# 13
  • Мнения: 812
защото водата замръзва.....и се разширява......
Благодаря ти за отговора,това не го знаех!  bouquet

# 14
  • София
  • Мнения: 4 966
Може да се ползва вечер.
Даже скоро пък бях чела в една статия,че е хубаво да се ползва през зимата.Но не си спомням какви бяха доводите.

Иначе и аз съм за флуида на Гарние.

Общи условия

Активация на акаунт