Платен/охраняем паркинг в района от Ситняково до Орлов мост??

  • 3 442
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 153
Спешно търся подобен в района и не се сещам такъв, освен на Универсиада?!?! Щеше ми седа е нещо около Ив. Асен, моля, ако някой знае такъв или си държи колата там да ми сподели:)

# 1
  • Мнения: 1 520
По близо за до към Иван Асен е този на Орлов мост до спирката. То и аз как те опътих. ooooh!

Значи на Евлоги Георгиев в посока към НДК, веднага след Орловия мост, след спирката на рейсовете, има охраняем паркинг. Стига до касите на стадиона.

# 2
  • Мнения: 2 575
Ами да - нали там е доста голям охраняем паркинг - на самата спирка "Орлов Мост" на канала? - както ти е писала SmaRT
 Или вече са го махнали?
Знам, че беше много скъп навремето.

# 3
  • Мнения: 1 520
Там си е още. Ама не помня вече цените.

# 4
  • Мнения: 3 153
Мерси, сетих се за този, ама и той не става за целта.............Мислех си дали на полиграфическия не го дават като платен през нощта? newsm78

# 5
  • Мнения: 2 575
Мерси, сетих се за този, ама и той не става за целта.............Мислех си дали на полиграфическия не го дават като платен през нощта? newsm78


Да ти кажа ние вече 7 години живеем в района и друг , освен на Орлов мост не знам, а помня че и на нас ни беше много необходим , докато не намерихме къде да си държим колата ( в платен паркинг), но за съжаление няма места в момента.

# 6
  • Мнения: 3 153
Мерси, сетих се за този, ама и той не става за целта.............Мислех си дали на полиграфическия не го дават като платен през нощта? newsm78


Да ти кажа ние вече 7 години живеем в района и друг , освен на Орлов мост не знам, а помня че и на нас ни беше много необходим , докато не намерихме къде да си държим колата ( в платен паркинг), но за съжаление няма места в момента.
Жалко......Явно ще се възползвам от Универсиада, защото той е най-близо май.......... Моля те, ако се освободят при вас места драсни ми един ред.Мерси Hug

Общи условия

Активация на акаунт