Опровергава ли ви животa?

  • 2 531
  • 56
  •   1
Отговори
  • България
  • Мнения: 105
Здравейте!Любопитно ми е дали ви се е случвало някога да си кажете"Това на мен не може да ми се случи" или "Аз никога няма да направя.........."и не след дълго живота да ви постави в кофти ситуация,в която да ви се случват всички неща, които сте искали да избегнете.Аз се заричах за толкова много неща и сега започнаха да ми се случват,че вече не смея да си мисля за каквото и да било и да правя планове,защото всичко пропада.Как по принцип гледате на подобни ситуации-като на житейски уроци или просто съдба?

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
всичко, на което съм се чудила и дивила, ме е спохождало в живота.
За това гледам да карам по-кротко.

# 2
  • Мнения: 42
Колкото и да ми е искало да го кажа, никога не съм се осмелявала, защото знам че в живота се случват както очаквани, така и неочаквани неща. Аз живея така както ми харесва и гледам да изживявам нещата на момента, че знае ли човек какво го чака след завоя?????

# 3
  • Мнения: 5 468
всичко, на което съм се чудила и дивила, ме е спохождало в живота.
За това гледам да карам по-кротко.
Crazy Crazy Crazy същото.

# 4
  • Мнения: 1 629
Опровергава ме, да, но и аз се опровергавам почти всекидневно, тъй че не ме хваща съвсем непотготвена. Имам опит със себе си. Grinning

# 5
  • Мнения: 78
Плановете ми почти винаги се провалят.Затова и не се заричам и не си мисля ,че еди си кое на мен не може да ми се случи.Няма такова нещо.Всичко човешко може да ми се случи.

# 6
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Колкото и да ми е искало да го кажа, никога не съм се осмелявала, защото знам че в живота се случват както очаквани, така и неочаквани неща. Аз живея така както ми харесва и гледам да изживявам нещата на момента, че знае ли човек какво го чака след завоя?????
Аз съм същата! Никога не знаеш какво може да ти се случи.........

# 7
  • Мнения: 4 473
Опровергава ме, при това доста сериозно. Също като Шани, гледам да я карам по-разумно, пък дано опровержението намалее. След няколко такива случая, спрях да се заричам в каквото и да било, а думата никога почти изчезна от речника ми, що се касае за бъдещи планове.

# 8
  • Мнения: 8 769
С живота се гледаме строго под вежди.... Flutter

# 9
  • Мнения: 242
Дам.
Живот ли бе да го опишеш!
Имам чувствто че напоследък тъпкано ми го връща за някой мои заричания и изказвания!

# 10
  • Sf
  • Мнения: 808
Ох, живот... Де го чукаш, де се пука...
Аурелия, като сме почнали Wink

Опровергава толкова коварно понякога... Но трябва да се справяш, да продължиш Simple Smile Няма да му се даваме Simple Smile

# 11
  • Мнения: 302
За две неща в живота си съм се заричала че няма да ми се случат никога,но и двете ме сполетяха.Така че сама се уверих колко е вярно това-"Никога не казвай Никога"!!!И вече не се заричам за нищо!Никога не знаеш какво ще ти поднесе живота!

# 12
  • Мнения: 704
Обичам изненадите - приятните  Simple Smile

Понякога успявам да изненадам и самата себе си...  Sunglasses

П.С. Планове НЕ правя... всеки ДЕН е "отделност" с много възможности...

# 13
  • Мнения: 4 555
Винаги, когато съм упрекнала някого за нещо, което е направил, после идва момент и попадам в неговото положение и виждам колко е лесно да се говори отстрани и колко е трудно да се действа. Така че гледам да проявявам повече разбиране.
Дори, когато някой е направил нещо, което на мен ми изглежда непростими и съм сигурна, че НИКОГА не бих направила такова нещо.

# 14
  • Мнения: 114
За две неща в живота си съм се заричала че няма да ми се случат никога,но и двете ме сполетяха.Така че сама се уверих колко е вярно това-"Никога не казвай Никога"!!!И вече не се заричам за нищо!Никога не знаеш какво ще ти поднесе живота!
И при мен се получи точно така .Двете неща за които бях убедена , че няма да ме сполетят се случиха с болезнена последователност .

Общи условия

Активация на акаунт