Имам нужда от съвет, бургазлийки!

  • 622
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 152
Момичета предстои ми да отида на гинеколог, но не знам . Знаете ли наистина добър гинеколог в Бургас? Имам направление от личната си лекарка, но само това. Изчаквам още една седмица и ще отида за потвърждаване на бремеността и консултации. Благодаря ви много.

# 1
  • Мнения: 1 294
Здравей,
Гамишев е добър, той преглежда в Ал Масри(до Общината) и работи в родилно.Много е внимателен и не е алчен Mr. Green Аз бях при него.
Калчева също е доста добра според мен, но не работи по здравна каса.Кабинета й е срещу Пожарната.И при нея съм ходила по време на бременност 2-3 пъти.Тя има 4Д видеозон, но работи и с 2Д.Тя ми постави диагноза извънматочна, след като два "специалиста преди нея нищо не разбраха
Моя съвет е да направиш избора си за наблюдаваш, не по критерии здравна каса, защото така или иначе имаш право само на 2 прегледа с видеозон, а останалите си ги плащаш.
А ти бременна ли си в същност? Shocked

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 891
В Света София работят д-р Скочева,Ризова и Ангелов и тримата имат по много бременни.Аз бих ти препоръчала д-р Скочева.
Също и Д-р Добрева която прглежда в Оксиком..тя води моята бременност и раждах при нея...

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
И аз бих ти препоръчала д-р Добрева, но в Оксиком не работят по здравна каса, поне за гинекологичните прегледи съм сигурна. Иначе д-р Добрева преглежда и в ІІ поликлиника, ако не се лъжа. Гамишев и Ангелов няма да ги коментирам, достатъчно съм изписала за тях по другите подфоруми, скъсиха ми живота с 10 години поне  #2gunfire

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 891
Да точно във втора преглежда Добрева по здравна каса.т.е консултацийте провежда там.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Виж тази тема и си избери :
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=10705.0

# 6
Д-р Дорийска- аз съм доволна-раждах секцио. Мои приятелки са  доволни - нормално раждане. Имам много познати, които са били при нея - всички са доволни.

# 7
Моля, ако някой може да ми каже телефона на Д-р Дорийска, или поне къде се намира кабинета й......
Благодаря Ви предварително, момичета!

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 524
Моля, ако някой може да ми каже телефона на Д-р Дорийска, или поне къде се намира кабинета й......
Благодаря Ви предварително, момичета!

0888908706

Общи условия

Активация на акаунт