Не иска да пие мляко с биберон...

  • 581
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 222
Моля ви помагайте с идеи как да я накарам да си пие млякото с 6и6е(по то4но да zацока бибата), пие само ве4ер и то с голяма мъка и рев.Преz деня й го давам с лъжи4ка, но така се храним доста дълго и мажем на всякъде, а и нерви4ките....Принудих се и да в zахраня та поне да ми е по лесно, пюрета яде беz проблем, и 4ай пие от съ6тото 6и6е с удоволствие.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 157
Пробвала ли си да смениш млякото Thinking

# 2
  • Мнения: 7 803
опитай с по-широка дупка на бибата или я смени със силиконова, ако сега е с латексова или обратно. млякота да не и топло или студено

# 3
  • Мнения: 481
Продават силиконови твърди накрайници с 3 дупки за шишета. Има по-твърди - от пластмаса. Пробвай със силиконов. При мен подейства.  Peace

# 4
  • Мнения: X
Не виждам колко ти е голямо детето, но можеш да пробваш с по-широк биберон или чашка с накрайник.

Ако му растат зъбки е нормално да не иска да пие с биберон, изчакай, ще мине, не се ядосвай.

# 5
  • Мнения: 131
И нашето не иска да пие мляко вечер,а доскоро пиеше. Затова слагам няколко лъжички безмлечна каша в него

# 6
  • Мнения: 222
Пробвах и с 4а6а не й харесва, но в4ера ми подариха едно 6и6е в един детски магаzин и от него сно6ти и днес сутринта цока беz проблем.6те видим на обяд как 6те е ,и ако пие zана4и е било от бибата.На6ите 6и6ета са на авент и бибероните са доста твърди,а тоzи е мек съвсем обикновен, само 4е пак силиконов.Само с латексов не съм пробвала.И млякото го сменях тя пие Хип, купих й Аптамил него въоб6те не го исла6е и полу4и раzтройство, детската ни лекарка ми каzа да се върна на старото мляко, което поне по някога пие.

Общи условия

Активация на акаунт