До кога ще се храним през ноща?

  • 1 454
  • 32
  •   1
Отговори
  • Града на Лили Иванова
  • Мнения: 99
През деня и да му давам мляко да пие няма да го погледне,но през ноща се събужда с рев и ми вика мляко,мляко-и испива почти по 2 кофички мляко.Направо ми е мъка как ще го откажа от това мляко? Thinking

# 1
  • Мнения: 46 488
Не виждам защо трябва да го отказваш  Grinning и дъщеря ми заспива в 24 часа с мляко и сутрин 6-7 пак пие  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 7 020
Нека си пие детенцето, за него няма никакъв проблем. Не свикна ли вече с безсънието Grinning?

# 3
  • Мнения: 8 769
Детето само ще се откаже. Трябва ти просто търпение. Ако имаш възможност, гледай да си поспиваш през деня.

# 4
  • Мнения: 6 461
Детето само ще го откаже .Когато махнахме шишето Тошко тогава отказа млякото. Simple Smile
Пламен си хапва нощно време  Laughing
както казва Аурелия:
Детето само ще се откаже. Трябва ти просто търпение. ftp://Ако имаш възможност, гледай да си поспиваш през деня.

# 5
  • Мнения: 1 448
Явчо беше спрял да се събужда от двумесечен, но покрай зъбите чат-пат сега става да пие мляко, всяко с програмата си  Laughing

# 6
  • Мнения: 1 370
И ние все още си лягаме и се събуждаме с бутилката "мекце"

# 7
  • София
  • Мнения: 3 688
и Светльо напоследък обича да си пиива мляко презнощтта
имаше период в който с ебеше отказал,сега пак си го иска:)никой незнае кога ще се откаже

# 8
  • Мнения: 240
До кога ще се храним през ноща?


Ами докато сте гладни. Laughing
Щом иска значи има нужда от това мляко.Само ще  се откаже детето.Давай му. Heart Eyes

# 9
и ние си пием шише мляко през нощта.ако се опитам да го залъжа с вода настава голям рев.иначе спи непробудно през цялата нощ.май вече свикнах Simple Smileсамо мир да е smile3541

# 10
  • Мнения: 2 849
От както се е родил си търси млякото вечер .Какво да ги правиш малките гладници ?Нека папкат ,все ще се откажат . Wink

# 11
  • Мнения: 3 042
През деня и да му давам мляко да пие няма да го погледне,но през ноща се събужда с рев и ми вика мляко,мляко-и изпива почти по 2 кофички мляко.Направо ми е мъка как ще го откажа от това мляко? Thinking

Остави го сам да се откаже, когато е готов за това. Peace

Щерката малко след годинката прояде пак нощем 250 мл кисело мляко  ooooh!. Отказа се сама на 2г8м, когато изобщо отказа да пие мляко. Тогава тръгна на ясла и може би се изморяваше доста през деня и за това престана да се буди посред нощ за мляко.  Thinking

# 12
  • Мнения: 1 233
Момичетата са ти отговорили, че детето само ще откаже млякото, когато не се нуждае от него. Моята дъщеря се буди сутрин в 5,30 за мляко понякога и й давам.

# 13
  • Мнения: 459
И при нас е така, преди въобще не се е събуждала през ноща, но от както почнаха зъбите, а тя до годинката имаше само двата долни, пие посред нощ мляко и то иска кисело не адапте. За да ми е по удобно правя си готово шише в хладинка, когато поиска само притоплям в микровълновата.

# 14
  • Града на Лили Иванова
  • Мнения: 99
Нашата д-рка каза ,че не е желателно да се храни нощем,за да му почива коремчето и ако се храни моело да получи анемия, пък и вече е бил голям ,за да се храни през нощта . Thinking

Общи условия

Активация на акаунт