Суха кашлица по време на сън

  • 18 593
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 679
Сина ми все още кашля ooooh!
Но вече само като спи -през нощта се изкашля по 2-3 пъти,през деня като спи пак....Иначе през деня като е буден не кашля
Но кашлицата не е вече таква- давеща и все едно има храчка на гърлото/ама как го обясних.../
Дали е от това че пуснаха парното?Но аз слагам на радиатора съд с вода ,че уж да е по-влажен въздуха
Дайте идеи как да я облекча тая кашлица

# 1
  • Мнения: 2 082
да не би да има заден ринит-имал ли е хрема.а иначе гледайте да не спите на много топло

# 2
  • Букурещ
  • Мнения: 7 835
аз като един експерт по възглавниците вече Mr. Green, ако спи на възглавница , пробвай да я смениш да видиш дали ще има промяна.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 679
nano- Доскоро беше с бронхит и последствие "задна хрема"-това същото ли е като "заден ринит"?
Liorena-Не не спи на възглавница изобщо

# 4
  • Мнения: 6 461
Мисля че ще е заден ринит ,защото всъщност го дразнят секретите които се стичат към гърлото ,но все пак не съм специалист и  най добре консултация с лекар.

# 5
  • Мнения: 2 082
да ,същото е -стичат се секретите и децата не могат да ги изхрачат.и ние в момента сме така,но не давам нищо за кашлицата.когато спре хремата,спира и кашлицата.вече сте на оздравяване  Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 3 679
да ,същото е -стичат се секретите и децата не могат да ги изхрачат.и ние в момента сме така,но не давам нищо за кашлицата.когато спре хремата,спира и кашлицата.вече сте на оздравяване  Simple Smile
Значи е същото- но аз го водих на лекар за това-казаха ми да вдигна матрака на леглото,да правя промивки с физиолог. р-р и да слагам едни капки/направиха ми ги в една аптека/ ама това с капките не повече от 5 дни.Оттогава няма сополи,не кашля през деня ,а само като заспи и този път е суха кашлицата
Аз му давам преди сън сироп за кашлица-да го спра ли?
А щом още има секрети да правя ли промивки с физиолог.р-р?

# 7
  • Мнения: 2 082
сиропа го спри-има вероятност и той да кара детето да кашля-какъв е -за отхрачване ли.?

# 8
  • София
  • Мнения: 3 679
сиропа го спри-има вероятност и той да кара детето да кашля-какъв е -за отхрачване ли.?
Проспан

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Когато получи пристъп на кашлица нощем, стани и отвори широко прозореца за 2-3мин.

# 10
  • Мнения: 2 082
Цитат
Не давай Проспан преди лягане - той е откашлящ и може да кара детето да кашля през нощта и да се буди - по-подходящ за вечерта е сироп,който спира кашлицата - от сорта на Синекод или Сиракол,ако имаш.
-това открих в една друга тема.според мен го спри този сироп

Общи условия

Активация на акаунт