Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 412
Здравейте на всички! Преди един месец ми напаравиха лапароскопия и пластика на тръбата ( за едната ми казаха че е прекалено запушена и не може да се оправи ) Rolling Eyes Чувала съм че след такава операция много бързо могат да се получат отново сраствания и да се запушат тръбите.
Моля ви да споделите има ли момичета от вас, които са забременяли след лапаро и пластика, без допълнителни интервенции. newsm78

# 1
  • Мнения: 1 294
Да Mr. Green имаш пълни шансове да забременееш.На мен ми се случи.Бях с извънматочна декември 2004 и ми отстраниха едната тръба, направиха пластика на втората.Единственото което се реших да направя е да отида на кални бани в Поморие по препоръка на хирурга ми, нищо повече.Не смятам че баните са причината да зачена обаче, само допълнително ме травмираха вагиналните им кални тампони Sick.Забременях ноември 2005, а сега си гушкам една  сладка Мима Heart Eyes.
Съветвам те обаче да направиш всичко възможно за да си сигурна че с тръбата ти всичко е ок, защото вероятността да се стигне до извънматочна не е малка.Действай и скоро да ни се похвалиш със сладко  бебче Hug

# 2
  • Мнения: X
здравей, аз лично след дългогодишен неизяснен стерилитет забременях след след лапарото още през следващият цикъл и сега гушкам 6 м. си дъщеричка.успех

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 412
Благодаря ви за отговорите. Наистина бях много притеснена, защото ми казаха че след лапаро при най дребната настинка се получават сраствания Embarassed
Благодаря за пожеланията Grinning

# 4
  • Мнения: 1 294
Благодаря ви за отговорите. Наистина бях много притеснена, защото ми казаха че след лапаро при най дребната настинка се получават сраствания Embarassed
Благодаря за пожеланията Grinning
Точно така е получават се сраствания.По времена секциото ми пак се наложи да ми оправят здравата тръба за второ бебе Wink Mr. GreenСлава Богу Мимето беше успяла да маневрира добре в тръбата.Но това си беше голям късмет, всеки го казва. Точно за това те бях посъветвала по-горе да се погрижиш за тръбата си, преди да се е стигнало до бременност.
Стискам ти палци, силно Hug

Общи условия

Активация на акаунт