Габрово - "Добре дошли и отишли" – 2

  • 16 584
  • 291
  •   1
Отговори
  • Мнения: 273
 

- Nusha - мама на Ани и Алекс
- ivap  - мама на  Михайл
- didka pitka  - мама на  Катя
- Райка  - мама на  Владимир и Владислав
- dess76  - мама на  Дидка
- buba76  - мама на  Краси  и Цеци
- dimihinkova  – мама на Станислав
- ralid  – мама на Наталка
- "Гали"  – мама на Антония
- SunnyRay  – мама на Галка
- Tushe_v_ataka  – мама на Мишо
- Do4ka  - мама на Инес
- daniela  - мама на Рая
- ralnik  - мама на Христо  и Ангел  
- benmary 2  - мама на Атила
- Deli_s  - мама на Делян и Дойчин  
- алабала&Ники  - Мама на Ники
- noneto – Мама на Дара  31.05.2006г
- snejko  – мама на Емили 08.08.2006г
- Маргарита- мама на Калина
- ani_78 - мама на Светослав 20.11.2006г
- ajva  – мама на Габриела 22.11.2006г
- valeria81  - Мама на 7.01.2007г  

- ala-bala   - Кандидат Мама 25.03.2007г  
- Гигилче   - Кандидат Мама 14.04. 2007г
- TheaFea   - мама на Теа и Кандидат Мама 03.02.2007г
- deni_k - Кандидат Мама  11.03.2007г
- kati_95  – Кандидат Мама 14.05.2007г  newsm32
- kallii  - Кандидат Мама  15.01.2007г newsm32
- t_nestorova - Кандидат Мама  15.05.2007г newsm32

- deshtovidi   - мама на
- biskvitkata lujbima 
- villie  –
- ReniT -

НАШЕТО АЛБУМЧЕ 
Потребител: gabrovki
Парола: 2006

Последна редакция: нд, 14 яну 2007, 16:47 от snejko

# 1
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Благодаря за новата тема. Ще гледам и аз да сложа снимка  Grinning

# 2
  • Габрово
  • Мнения: 336
snejko, чудесна темичка   bouquet
Аз нямам много време да пиша. Сашо сега пък е хремав и като не може да диша все е кисел и често се буди. Лошото е, че докторката се съмнява, че това е алергия кам рибата, защото точно преди това му дадох за първи път да си опита.
Имам кошара от Ани, обаче в тази ни квартира нямаше място да я разгъвам и не съм я ползвала. Детското легло го ползвам от време на време, защото Сашо спи на спалнята при мен. Така ми е по-удобно да го кърмя, отколкото да ставам по няколко пъти.
Ходихме днес в билла  и се въртях като муха без глава докато намеря всичко, което ми трябва. Що им трябваше да я пренареждат?  newsm78
Още не съм посетила и новия магазин в ГУМ. Вие ходихте ли? Какво има?
Събрала съм бебешките дрешки на Сашо и се чудя какво да ги правя - дали в болницата или в Майчин дом да ги занеса? А имам и доста момичешки дрешки от Ани, които явно няма да влязат в употреба  Simple Smile. Тях трябва в дома да занеса, но не ми се ходи самичка, защото не знам къде и на кого да ги оставя  Embarassed
Лека нощ засега от мен!

# 3
  • Габрово
  • Мнения: 316
   Здравейте и от мен!
 Най-накрая и аз да намеря малко време да се отчета.
 Снежко, хубава темичка си избарала. Браво!
 Антония спи при мен на спалнята, че нали си имам проблеми с кръста и не мога да я вдигам от леглото, пък и ми е по-лесно да я кърмя. Но детето постоянно се гушка в мен и ме прегръща  и аз не мога да мръдна. И не мога да се наспя така. Сега я върнах отново в креватчето и. Гледам я, че прегръща сега играчките си. Дано да няма проблеми със спането сега.
 Иначе от 10 до 19.30 сме все навън. Да използваме хубавото време, че на зима не знам как ще я караме.
 И аз не съм ходила още в ГУМ и нямам представа какво са направили.
 Дано като позастудее да съм по-редовна. Това е за сега. Спокойна нощ!

# 4
  • Мнения: 273
Здравейте, момичета Hug
радвам се че ви е харесала темата
аз чакам малката да се събуди да хапва за обяд,и ще излизаме навън, но нещо не се събужда.
новия магазин в ГУМ са дрехи и аз още не съм влизала но го видях отвънка, изглеждаха хубави но май са скъпички поне за мен.

Nushе затвори предната темичка,като намериш време и  ще се моля дано да се опрано малкия Сашко

лек ден

# 5
  • Мнения: 162
Здравейте момичета! Аз съм бременна във втори месец и много ще се радвам ако някоя която вече е минала по този път ми даде информация при кой лекар в Габрово да се насоча за консултация и раждане??Чакам с нетърпение отговорите ви

# 6
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
ЗДравей  kremena95 ! Радвам се за теб. Аз ще ти препоръчам доктор Анчев - работи и със здравната каса. Кабинетът му към здравната каса е до бившата Родопа - до гарата, а частният му кабинет е до Балкан. Аз лично съм много доволна, но и другите момичета, които вече са раждали - могат да споделят.

# 7
  • Мнения: 162
А какво ви е мнението за д-р Колева??

# 8
  • Мнения: 11 003
Една колежка и две приятелки са ходили при нея и newsm11 newsm11

# 9
  • Мнения: 162
Защо  newsm11 какво се е случило??? Аз първия път ходих при нея тя ми каза че имам два плодни сака но не била сигурна дали в единия има зародиш и трябваше да отида след 10 -20 дни но аз предпочетох този път да се консултирам в Плевен. Там наистина го потвърдиха но втория плод изобщо не се е развил. Аз показах снимката която Колева ми направи и ми казаха че на нея още си личи това и аз започнах да се съмнявам в компетентноста на тази жена а може би не съм права. Затов търся мнение и от вас. А иначе как са условията в Габровската болница??

# 10
  • Мнения: 11 003
Нищо лошо не се е случило с тях, просто смятат, че е некомпетентна, не им е обръщала достатъчно внимание и т.н.
А условията в нашата болница са ... гаднички, но се търпи.

# 11
  • Мнения: 7
За Колева нищо незнам.Но мога да ви споделя за Др.Белошинов.Първия път, когато раждах бях при него и съм супер доволна newsm74. Дойде човека от вкъщи да ме вземе с личния си автомобил, когато започна раждането и с него в болницата, въобще само хвалби мога да споделя с вас за него.Изключително внимателен, но не и скучен.Винаги съм се забавлявала, когато отиада при него, все намира как да ме разсмее  Grinning. Сега съм бременна за втори път и термина ми е за 03.02.2007 и пак съм си при него.Той работи и с касата и много обстойно ме преглежда всеки път, чак ми втръсва понякога, но знам че е за негово и мое успокение. Много е обстоятелсвен и всичко обяснява. За мен е доктор, който с чест и удоволствие си върши работата!!! Казвам това, защото от краткия ми престой в боницата при първото раждане, някои от докторите успяха да ми станат много неприятни Sick
За условията в болницата, когато преди почти четири години бях просто нямам думи smile3514 .КОШМАР, направо кошмар и то специално за банята и тоалетната.Хайде стаите се иадваха, но банята и тоалетната бяха простооо, без коментар!
Честно казано се бях замислиала точно заради това да ходя другаде да раждам сега, но Белошинов ме успокои че са ги ремонтирали.По-скорошните мами могат да споделят как стоят сега нещата, че си бяха трагични по онова време.
Sorry за дългия постинг, поолях се  Sick

# 12
  • Мнения: 910
Здравейте и от мен!
За Колева не мога да кажа нищо.Аз раждах при д-р. Ангелов и съм доволна.
За условията в болницата,преди две години не бяха никак добри,но аз бях във Вип стая и там условията бяха добри.
Лек ден!  bouquet

# 13
  • Мнения: 7
Здравейте и от мен!
За Колева не мога да кажа нищо.Аз раждах при д-р. Ангелов и съм доволна.
За условията в болницата,преди две години не бяха никак добри,но аз бях във Вип стая и там условията бяха добри.
Лек ден!  bouquet
Здарвей,  dess76 !Можеш ли да ми кажеш по-точно какво представлява ВИП стаята, за да направя разлика с обикновенните, да знам какво да правя сега когато вляза.ОК? Благодаря ти предварително  bouquet

# 14
  • Мнения: 910


Здарвей,  dess76 !Можеш ли да ми кажеш по-точно какво представлява ВИП стаята, за да направя разлика с обикновенните, да знам какво да правя сега когато вляза.ОК? Благодаря ти предварително  bouquet


Разбира се,TheaFea!
Стаята е със самостоятелна баня и тоалетна(поне за мен това беше най-важно),сама си в стаята,а леглото беше с хубав матрак и имаш телевизор.
Дано да съм ти била полезна  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт