количка cangaroo?

  • 2 770
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 549
kaжете ми ако знаете къде мога да видя моделите колички на тази фирма(мони)видях една майка с количка на която пишеше cangaroo и много ми хареса.Беше лятна и много наподобаваше куинитата.Сега се ровя,но нищо не намирам.

# 1
  • Мнения: 3 457
в илиенци-мое впечатление е ,че много скърцат и не са особено удобни Joy

# 2
# 3
  • Мнения: 409
Не см съгласна с koteto 123 , а по темата http://www.cangaroo-bg.com/ и http://moni.bg/contacts.php
 Peace

# 4
  • Мнения: 6 618
mama nely количките са хубави аз много исках такава за моя маник,но ми объркаха поръчката ,а ми трябваше бързо.Имат склад в Илиенци.

# 5
  • Мнения: 654
Има много голям избор, ако искаш само да ги видиш (че не са с намаление, както предполагам са в склада на Илиенци) в търговски център "Гробус", който се намира на бул."Сливница", на спирката на рейсове 309,83....за центъра, точно преди моста на Захарна фабрика. Фактически предишната голяма улица е Константин Величков. Магазинът е на 2-я етаж. Но те съветвам да прецениш добре, защото задните им колела ми се видяха доста раздалечени и незнам дали ще влезе в асансьор.

# 6
  • Мнения: 3 457
може,аз казвам мнението на 3-4 майки покрай мен,че не са доволни,нямали амортисьори...

# 7
  • Мнения: 1 517
Ние сме с такава и сме много доволни. Наистина са малко по-широки от стандартните, но спокойно се събират в асансьор. Возят гладко и са многофункционални, макар че точно нашата например е доста тежка.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 688
новите модели изглеждат много добре
за тежест и функционалност незнам
да се включи някоя мама с по нов модел и да сподели:)

# 9
  • Мнения: 549
аз съм s cangaroo kraiser ,но ми хареса този модел-excess ,но мислех че е лятна а тя е комбинирана.Дали някой знае колко струва?

# 10
  • София
  • Мнения: 115
аз съм s cangaroo kraiser ,но ми хареса този модел-excess ,но мислех че е лятна а тя е комбинирана.Дали някой знае колко струва?

Ето това е онлайн магазина им, където ще намериш и цени: http://monitrade.911.bg/a2/firm.asp?id=5479

# 11
  • Мнения: 2 197
И в mal4o.com има. Този модел мисля, че е пак към 350 лв.

# 12
  • Мнения: 678
Аз имам ексеса и стружа със зимния кош 474лв.Засега съм доволна,но я използвам от месец  bouquet

# 13
  • Мнения: 1 170
Има много голям избор, ако искаш само да ги видиш (че не са с намаление, както предполагам са в склада на Илиенци) в търговски център "Гробус", който се намира на бул."Сливница", на спирката на рейсове 309,83....за центъра, точно преди моста на Захарна фабрика. Фактически предишната голяма улица е Константин Величков. Магазинът е на 2-я етаж. Но те съветвам да прецениш добре, защото задните им колела ми се видяха доста раздалечени и незнам дали ще влезе в асансьор.

Ценичките преди няколко месеца бяха абсолютно същите като в Мони Peace

# 14
  • Мнения: 2 039
Аз имам Круизър,количката е страхотна,много маневрена и красива  Peace!Кошарката ни също е Кангаро и също е супер!Фен съм на марката  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт