Колко най-дълго сте си мълчали с партньора след скарване?

  • 5 423
  • 125
  •   1
Отговори
  • Мнения: 242
Интересно ми е. Час, ден, седмица, две?
 Thinking
Че сега съм се заинатила.
И си мълча.
Обещала съм си да си мълча дълго. Ама нещо хич не ми се отдава.

# 1
  • Мнения: 1 232
охо тук мен ме няма не мога и две минути да мълча ще се побъркам,виж аз съм по грандиозните скандали и след две минути "ни лук ял ни лук мирисал" Grinning

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
С предишния - 2 месеца; още се чудя на тъпия си акъл защо го чаках толкоз и му проговорих накрая  newsm78
С настоящия - най-много няколко часа, ако сме се скарали вечерта и трябва да преспим, за да ни мине; иначе той е изключително интелигентен човек и можем да обсъдим всеки проблем без да се правм на интересни /той е доста по-разумен от мен, вероятно защото е 15 години по-голям/
Повече не мога да кажа - имала съм само две връзки  Blush

# 3
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ааа, не мога да си мълча аз. То не сме и имали чак толкова голям скандал, че да продължа да се сърдя и след него. Те мъжете от намеци не разбират. Колкото повече си мълчиш, толкова повече не те разбира, повярвай ми. По-добре да си говорите - така поне ще си знаете позициите.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 571
Много ми е трудно да мълча. Но изкарвам около седмица. Crossing Arms

# 5
  • Мнения: 442
хич не ме бива да се цупя. не мога да заспя, докато сме скарани, а той, човекът, сложи ли си главата на възглавницата - заспива си, колкото и да сме скарани. навремето се извинявах, даже и да не се чувствам виновна - само и само да не ми се сърди.

иначе, много ме впечатли мерил стрийп в `къщата на духовете` - когато мъжът й (джеръми айрънс) я удари, и тя - само го погледна, и каза: `повече никога няма да ти проговоря`. и го направи. страхотно!

# 6
  • София
  • Мнения: 2 019
Срам ме е да кажа, много дълго.  Embarassed Бях си поставила за цел да го променя и успях. Обаче след няколко сръдни.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 999
С бившия 1 седмица - разделихме се след този случаи. Поводът беше адски тъп, но беше капката, която преля чашата.

С настоящия - цупила съм се няколко дни, обаче той беше извън БГ и не беше много явно  Mr. Green

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Цитат
много ме впечатли мерил стрийп в `къщата на духовете` - когато мъжът й (джеръми айрънс) я удари, и тя - само го погледна, и каза: `повече никога няма да ти проговоря`
Когато бившият ми съпруг ме удари за пръв и последен път, му казах точно това /без да съм гледала филма/, и това беше краят за мен, въпреки че му говорех след това, но само "служебно"

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Не си мълчим.След 5 мин. максимум се опитваме да разберем причината поради която сме скарани, всеки изтъква доводи, единия от двамата се извинява (това не винаги), а ако се инатим и 2-мата и си държим на своето, спираме да говорим по тази тема.
Но не си мълчим Mr. Green!

# 10
  • Мнения: 2 609
Все се заричам и все нищо не правя, само вдигам пушилка и след по- малко от 10-15 мин. говоря /ама малко троснато в началото Blush/

# 11
  • Мнения: 4 651
2- 3 дена, че май спах и в другата стая от инат. Сега не мога да си спомня за какво, ама разбира се той беше виновен  Mr. Green.
Както е писала обаче ДЕ ВАня - файда няма и той ще мълчи с тебе, ама няма да разбере за какво толкоз мълчиш. Един скандал върши по-добра работа в общия случай  Mr. Green

# 12
  • София
  • Мнения: 7 097
Няколко дни, не помня точно колко  newsm78

# 13
  • Мнения: 419
Най-много една ве4ер и на сутринта ве4е си говорим все едно нищо не е станало.

# 14
  • Мнения: 5 370
Беше много сериозно, преди някъде десетина дена. ooooh!
Точно един ден мълчание, нарушен от него. Не съм от жените, които за щяло-нещяло се цупят или вдигат биг скендъл, затова той разчупи първи мълчанието ми.
за мене този ден беше истинско мъчение, вярвайте ми.
За първи път не му призвъннах да се полигавим по телефона с дежурното"ко праааййш, муцееее".
Но резултат имаше. Peace

Общи условия

Активация на акаунт