Ползвал ли е някой тези капки за отслабване?

  • 42 206
  • 26
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 320
Има ли някой някаква престава за тези капки? Ефикасни ли са?

http://snimka.bg/photo.php?photo_id=1400677

# 1
  • София
  • Мнения: 35 817
Аз не съм ги пила, но ми е интересно какво съдържат?
Дай повечко инфо, моля  Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 1 320
На мен много ми ги похвалиха и една позната ми ги донесе да ги пробвам.Били ефикасни, пият се 1 месец, ако имаш още нужда да сваляш - почиваш един месец и пак ги пиеш. Значи те са 2 вида, тези, които ви показах са билкови, а другите са с още някакви съставки, които обаче не са полезни за хора, които имат проблем с кръвното.

Билковите съдържат:

camellia sinensis (groen tee)
cynara scolymus (egte artisjok ("globe artichoke")
panax ginseng (ginseng)
garcinia cambogia (cambogia)
solidago virgaurea (goudroede)
taraxacum offcinalis (perdeblon)
zingiber offcinalis (gemmer)
citrus limon (suurlemoen)
alkohol


На мен лично нито една съставка не ми говори абсолютно нищо, освен последните две.  Embarassed

# 3
  • Мнения: 1 564
Колко струват и къде могат да се намерят? newsm78

# 4
  • Мнения: 132
за 1 път ги виждам,,,,сподели резултатите после Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 1 320
Струват 60 лв. Мисля, че ги няма в нашите аптеки, но не съм 100 % сигурна,   на мен ми ги донесоха. Ще споделя резултати, ако има такива де  Blush ! Днес ги почвам.

# 6
  • Мнения: 1 254
 Grinning о, супер, супер

моля те, кажи схемата на пиене. Аз съм почти готова да си самонаправя тази тинктура - тук няма да ни е особен проблем. Дали има нещо специфично в упътването?

благодаря предварително за информацията!

# 7
  • София
  • Мнения: 1 320
Не, няма нищо друго в упътването. Пие се 3 пъти по 10 капки в колкото се може повече вода. До литър на 10 капки, но не е задължително да е толкова много.

# 8
  • Мнения: 116
АЗ СЪМ ГИ ПИЛА ТЕЗИ КАПКИ ПРЕДИ 2-3 ГОДИНИ.ДА НЕ СА БЪЛГАРСКИ.ЕДНА ПРИЯТЕЛКА ГИ ВКАРВА ОТ ЮАР И ГИ ПРОДАВА ТУК.ОТСЛАБНАХ 7 КИЛОГРАМА ОТ ТЯХ,УБИВАХА МИ АПЕТИТА И ПО ЦЯЛ ДЕН НИЩО НЕ ЯДЕХ.УСПЕХ newsm10

# 9
  • София
  • Мнения: 1 320
7 кила си свалила за един месец, така ли да го разбирам  newsm78 А после успя ли да ги задържиш?

# 10
  • Мнения: 1 540
АЗ СЪМ ГИ ПИЛА ТЕЗИ КАПКИ ПРЕДИ 2-3 ГОДИНИ.ДА НЕ СА БЪЛГАРСКИ.ЕДНА ПРИЯТЕЛКА ГИ ВКАРВА ОТ ЮАР И ГИ ПРОДАВА ТУК.ОТСЛАБНАХ 7 КИЛОГРАМА ОТ ТЯХ,УБИВАХА МИ АПЕТИТА И ПО ЦЯЛ ДЕН НИЩО НЕ ЯДЕХ.УСПЕХ newsm10

Не мисля, че е здравословно да не ядеш нищо по цял ден.

# 11
  • София
  • Мнения: 421
Прочетох темата днес.Заинтересува ме.
Моля авторката ако е продължила да ги пие да сподели резултата.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 320
Все още не съм почнала да ги пия, но майка ми свали 5 кг за един месец без никакви лишения. След 1 месец пак ще почне да ги пие, защото те се пиели 1 месец, 1 се почива и ако имаш нужда пак ги почваш.

# 13
  • София
  • Мнения: 5 604
Ей пишете, има ли ефект от капките и от къде да си ги намерим?

# 14
  • Мнения: 2 386
Извинявам се за старата тема, но живо ме интересува имат ли ефект тези капки наистина и къде могат да се намерят?

Общи условия

Активация на акаунт