Червени бузки???

  • 843
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 385
Здравейте! Синът ми от няколко дена му се зачервяват бузите Embarassed предимно вечер, но днес и през деня стана! Няма температура! Педиатърката каза да сменя тоал. мляко, въпреки че не му мажа лицето с него,ползвам на Бюбхен! Да сте имали такъв случай? Вярно че е хубав  да е с червени бузки, но пък така очебийно! newsm78

# 1
  • Мнения: 1 942
A като ги бутнеш стоят ли малко грапави /като изсъхнали от вятър/?

# 2
  • Мнения: 511
Ния имаше същите бузки като беше на 2 месеца, аз си помислих, че е то това че всички я мляскат по бузенцата.Та що крем- бебешко имах намазах.Още по лошо ставаше.Само компресчета от лайка и никакво мазане с крем това ни оправи.
Успех Peace

# 3
  • Мнения: 1 383
Мажи го с крем за много суха кожа - Нахткерцен на д-р Тайс, Стелатопия на Мустела, Атодерм на Биодерма,като евтин вариант - Еудермол на Талодерма. По няколко пъти на ден.

# 4
  • Мнения: 385
Само да уточня, че проблема не е въшен, няма грапавина, по-скоро наподобява зачервяване, когато на човек му е студено или топло!  Blush

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 576
И при моето момиче почна само като зачервяване, а после и бузките станаха грапави. Оказа се, че е от студа и  педката ни даде Ексипиал. Това беше миналата година. Да тази ще взема кремче на Мустела за студено време.

# 6
  • Мнения: 1 942
Червени грапави бузки е признак за алергия към белтъка на кравето мляко. Наблюдавай дали ще станат грапави страните и ако е така намали количеството краве мляко в храната. Това е първия признак за тази алергия, после може да се получи упорита кашлица, която не минава с антибиотици и сиропи. Кръщелничката ми я "отровиха" със сиропи и лекарства докато разберат от какво кашля. Така по нета диагнози е невъзможно да се поставят и да се изписват рецепти, но просто имай предвид това. 

# 7
  • Мнения: 4 392
На дъщеря ми отскоро започнаха пак да и се зачервяват така бузките. Миналата година изглеждаха по същия начин. Нямаме алергия към млякото. При нея се получава от студа.
Мажа я с бебешки крем на Нивеа (за лошо време или нещо такова )преди всяко излизане. Peace

# 8
  • Мнения: 385
Червени грапави бузки е признак за алергия към белтъка на кравето мляко. Наблюдавай дали ще станат грапави страните и ако е така намали количеството краве мляко в храната. Това е първия признак за тази алергия, после може да се получи упорита кашлица, която не минава с антибиотици и сиропи. Кръщелничката ми я "отровиха" със сиропи и лекарства докато разберат от какво кашля. Така по нета диагнози е невъзможно да се поставят и да се изписват рецепти, но просто имай предвид това. 
Само да уточня, че не са грапави бузките, вътрешна е реакцията. Все още сме само на кърма!

# 9
  • София
  • Мнения: 408
А зъбки дали не ви никнат? Това е един от признаците и като гледам ви е време!
И ние сме със зачервени бузки вечер и д-р каза че няма проблем, защото нито са грапави, нито има пъпчици просто все едно се е надувал или претоплил.

# 10
  • Мнения: 3 211
А зъбки дали не ви никнат? Това е един от признаците и като гледам ви е време!
И ние сме със зачервени бузки вечер и д-р каза че няма проблем, защото нито са грапави, нито има пъпчици просто все едно се е надувал или претоплил.
Взе ми буквите от клавиатурата.
Най-вероятно е от зъби, може да се появи и разстройство.

# 11
  • Мнения: 385

Да зъбки очакваме скоро, въпреки че нищо не се вижда върху венеца, но се лигави много и постоянно ръчете са му в устата. Вече започна и през деня да му стават червени бузките! Crazy

# 12
  • Мнения: 953
Моята като малка имаше и се оказа алергична реакция, към препаратите с които перяха дрехите в яслата.

Общи условия

Активация на акаунт