голи снимки на мамите в Плейбой-изложба 2006

  • 21 261
  • 298
  •   1
Отговори
  • sofia
  • Мнения: 7 477
заглавието е подвеждащо и моля да не ми се сърдите,но пък ви моля да се включите с идеи Praynig

Тази година Коледният базар ще се състои ВЕРОЯТНО на 17.12. в НДК.ЧАКАМЕ ПОТВЪРЖДЕНИЕ!


Нека в тази темо се вклучат всички,които ще правят нещо за базара.Да пишат от кой град са ,какво ще правят и по колко.Разбира се,бройката ще търпи промени ,но трябва да знаем за да можем да разпределим нещата между София,Пловдив,Пазарджик,Видин и Ст.Загора
Ще се продават

1.Коледни картички
2.Коледна украса
3.Коледни сувенири
4.Шаловете ...........от темата на Летяща крава в клюто
5.Курабиики,сладки и соленки...........

Чакаме още предложения и идеи
В тази тема ще се координира базара и молбата ми е да се пише стегнато за да не се разводни темата и стане 100 стр.......

Всичко трябва да бъде описано-вид,бройка.......И най-късно до 12.12. изпратено до съответният град.А то може да стане само ако знаем кой с какво ще се включи 

Надяваме се за София скоро да имаме дата и място,за другите градове датата ще е същата,мястото ще кажат момичетата от др.градове
Айде банда,всички сме на ход
 

Последна редакция: чт, 19 окт 2006, 08:22 от Бу

# 1
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Побут.

# 2
# 3
  • Мнения: 899
На мен ми се иска да направя картички, но не съм особено талантлива, абе стават прилични   Blush А също - украса и рисувани буркани, с темпера.
Добавям и - гирлянди, фигурки, висящи украси. Ако ми хрумне още нещо ще творя Simple Smile

Има ли някакво ограничение за бройката?


Последна редакция: ср, 18 окт 2006, 16:28 от Umbra

# 4
  • sofia
  • Мнения: 7 477
На мен ми се иска да направя картички, но не съм особено талантлива, абе стават прилични   Blush А също - украса и рисувани буркани, с темпера.
Има ли някакво ограничение за бройката?



не,няма ограничение Wink

# 5
  • Мнения: 899
Ок, днес ще напазаря материали и почвам  Hug

# 6
  • Мнения: 1 629
Аз също ще се включа. Още не знам с какво, но тъй като стана ясно, че украсата най-върви, с нещо такова. За бройки също не знам. Ще си помисля сега, събота и неделя, и като измисля, ще пиша тук какво и колко.

# 7
  • Мнения: 2 249
надявам се да имаме същият успех като миналата коледа-че и по-добре Praynig Praynig Praynig

# 8
  • София
  • Мнения: 2 623
А няма ли да има както миналата година
играчки
дрешки
сувенири

# 9
  • Мнения: 3 861
ами аз съм обещала да нижа герданчета, но не съм убедена, че ще се получи нещо добре изглеждащо, затова може ли да се включа със сладки или нещо друго за хапване, по ми идва отвътре да готвя, пък и по добре се справям като че ли  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 831
Понеже не съм в течение за този базар, т.е. за участието ни в него, моля за повече инфо, за да мога да се включа с каквото мога преди да родя, че съм за 31.12!  Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 896
Аз съм почнала  Wink
1. шалове - за сега са три броя Laughing
2. бродирани коледни миниатюри  - за сега са 6 броя Laughing
Амбицията ми е да ги удвоя, а защо не и утроя.
Ще ги снимам и ще пусна и снимки по-късно.
За сега е това.  bouquet

# 12
  • Монреал
  • Мнения: 84
Така, след като няма други ентусиасти за тази темички, аз се включвам с коледни бродерии и за момента съм измислила да правя:
  • картички
  • едни неща за отбелязване на страниците в книга
  • украса за елха (миниатюри, пълни с вата)
  • украса за стена (миниатюри с твърд гръб)

Накупих си материали, започнах шиенето, но не съм много напред  Embarassed Като направя по 1-2 бройки от всяко, ще пусна снимки за одобрение (за да знам дали да продължавам да творя  Mr. Green )
От Бургас съм, не знам по колко бройки ще успея да избачкам, че малкият звяр вкъщи не ме оставя на спокойствие.
Хайде, включвайте се, мами!!! (май още не се видели новата темичка... трябва по-фрапиращо заглавие)

# 13
  • sofia
  • Мнения: 7 477
А няма ли да има както миналата година
играчки
дрешки
сувенири

Юле,тази година няма да има дрехи

Лили,стига де,убедена съм,че ще станат страхотни Hug

Laurelin,желая ти ползотворна работа Crazy
Ей сега ще спретна ново заглавие Twisted Evil


Това е традиционнен Коледен базар за набиране на средства за децата лишени от родителски грижи Heart EyesИзработваме посочените неща и ги продаваме.Децата и те се включват Hug
Това е основното Wink


# 14
  • Мнения: 3 861
хаха, браво за заглавието  Twisted Evil
така със сигурност ще има посещаемост  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт