За сиропа на Д - р Тайс

  • 885
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 236
Мами, как давате сиропа на Д - р Тайс? Ние сме на 3 месеца и половина лекарката ни го изписа 3 по 1 кафяна лъжичка и да се пие в продължение на 3 - 4 дни. Днес е трети ден, но малката още кашля. В листовката пише, че на деца до 6 години трябва да се дава на всеки 2 - 3 часа по 1/2 чаена лъжичка.

# 1
  • Мнения: 240
И ние сме леко болни.За Мукоплант ли става въпрос? На нас ни го изписаха за кашлица и мисля , че има ефект.Днес сякаш почти не е кашлял.Пием го по 3 пъти на ден по 1/2 чаена  лъжичка.Веднъж на ден пием и по една ампулка вит.С и капим Виброцил в нослето. Не сме имали сериозна кашлица , но мисля , че има ефект от сиропа , а днес го пием за втори ден.

# 2
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Моят син го пи когато беше на 1 месец,помня че го давах 3 пъти на ден,дозата съм я забравила обаче.

# 3
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
По 5мл 4пъти на ден (или през нощта, ако се събуди и кашля много пак давах), тоест през 3часа.

Последна редакция: ср, 18 окт 2006, 14:20 от PetiaK

# 4
Ако става въпрос за Мукоплант с теснолист живовляк-да в момента го давам на сина си само че той е на 2 год.но става и за бебета мисля.Аз май само от него сам доволна какви ли не сиропи сам давала но като че ли от този има ефект.И е безопасен.

# 5
  • Мнения: 236
Да за Мукоплант сироп за кашлица от теснолист живовлек.

# 6
Да и аз го давам в момента.Хубав е.Преди 3 дни реших да опитам с Хустагил но нямаше почти никакав ефект и затова реших пак да му давам Мукоплант защото и преди съм го давала и бях много доволна.Щом лекар ти го е изписал не се притесн.Успех.И бебка да оздравява по бързо.

# 7
  • Торонто
  • Мнения: 837
Аз го давам в момента 3 по 2,5 мл - на 5 месеца сме. Не виждам кой знае какъв ефкт засега - втори ден го давам, но беба много го плюе и не знам какво й влиза в гърлото в крайна сметка.

Общи условия

Активация на акаунт