??????? за Инфакол

  • 573
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 508
Здравейте!! Моят бебок е на 20 дена и я мъчат гадните колики. Давам какви ли не "илачи" ама си се мъчи горкото. Донесоха ми от Гърция капките Инфакол. На тях пише да се дават от 3-4 пъти на ден преди ядене, ако е много страшно положението и след ядене. Бихте ли ми казали Вие как го давахте, спазвахте ли указанието или ги давахте на всяко ядене. Страхме е да си помисля какво ще стане след ядене, ако не е пила нищо. Амаааа много съм се наплашила.  Cry

# 1
  • Мнения: 5 401
Честито бебче!  Simple Smile
Каби в началото се хранеше през 2 часа и затова му давах по 1 пипетка през едно кърмене. Или Инфакол-а му се отразяваше добре, или нямаше толкова силни колики. Често съм забравяла да му ги давам, но не сме имали големи проблеми.
Надявам се и при вас да се оправят лека-полека нещата!   bouquet

# 2
  • Мнения: 539
Дава се преди всяко хранене. Аз дори давах две пипетки, защото моята бебка е със страхотни колики. Не се притеснявай, тези капки не попадат в кръвообращението и не тровят детето, те се изхвърлят с изпражненията, така че не можеш да предозираш. А казват че за ефект тр. да се дават постоянно. Дано да ви помогнат. На нас нищо не ни помага. Полудяла съм.

# 3
  • софия
  • Мнения: 1 745
Не съм пробвала Инфакол,но опитай с Бейбинос.Много са гадни на вкус,но на нас ни помогнаха много Peace.

# 4
  • Мнения: 510
Давах преди всяко ядене по една или две пипетки в зависимост от коликите. Както са ти писали няма опасност от предозиране, тъй че давай спокойно.  Peace

# 5
  • Мнения: 115
моето мнение съвпада с това на n@ti  newsm10
и аз така съм давала

# 6
  • Мнения: 5 103
Давах преди всяко хранене.

# 7
  • София
  • Мнения: 5 604
И аз давах преди всяко ядене по 1-2 пипетки, не се притеснявай от предозиране, на нас един лекар ни каза да ги даваме и когато захранваме с всяка нова храна до 1 годинка. А другите капки, с които редувахме са  LEFAX, но се продават в Германия и Австрия, те самного силни и действат безотказно-ако има кой да ти донесе - пробвай ги мисля, че ще останеш довобна. И ние и всичките мами около нас така избутахме коликите и почти не ги усетихме

# 8
  • Мнения: 508
Охххххххххххххххх мерси за отговорите. Ще и давам на всяко хранене, защото мисля , че я успокоявят, като пропусна и става страшно.

# 9
  • Мнения: 1 030
Понякога съм давала 1 капкомер преди и 1 след хранене.

Общи условия

Активация на акаунт