Как да напълнея

  • 2 298
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 369
Здравейте момичета знам че повечето искат да отслабнат ...... но аз искам да напълнея . Ясно е че става с повече ядене  Mr. Green.
Въпросът ми е кои храни да се ядът повече и има ли значение по колко на ден и броя на храненията. Докато бременеех качих 13кг които не исках после да ги свалям  всичките защото се чувствах добре с тях , но вече съм ги свалила даже и повече . Искам си ги пак . Сега съм 47  Sad Ако мога поне да стигна до 53-4 ще съм много доволна .
Дали има някаква такава примерна диета за напълняване Sick

# 1
# 2
  • в баира
  • Мнения: 861
...... но аз искам да напълнея . Ясно е че става с повече ядене 
Ох, да ти имам зора.  Sad Набивай тестено, сладичко, мазничко - ей затова аз не мога да отслабна.

# 3
яж вечер сладкиши и хляб с масло и сладко или мед
помага 1000 процента
от личен опит го казвам, и аз вече стигнах май нормално тегло
обаче при мен е по други причини яденето  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 13 512
спри цигарите

# 5
  • София
  • Мнения: 938
шИколади, торти, кремчета, бисквитки, сандвичи, пици, пърженичко....Ей тва ям аз и се чудя защо не отслабвам  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 369

Да чула съм че като се откажат цигарите се пълнее . Е аз бях отказала цигарите 3г и пак не бях качила и грам. Crazy

# 7
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
...... но аз искам да напълнея . Ясно е че става с повече ядене 
Ох, да ти имам зора.  Sad Набивай тестено, сладичко, мазничко - ей затова аз не мога да отслабна.

Ако и навестяваш хладилника нощем...

# 8
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Ако наистина трябва да напълнееш, а не става просто с ядене, най-добре е да посетиш диетолог за специална схема на хранене.
Диетолозите не са, както повечето хора си мислят, само да помагат при затлъстяване, а при всякакви проблеми с храненето, теглото и здравето!  Peace

# 9
  • Мнения: 2 099
Виж за диетолог не бях се сетила,и аз ще се възползвам!176 и 49 кг съм опитвах какво ли не да ям,витамини пих и пак съм такава,хората ми се подиграват вече!
Много скапано така. Confused

# 10
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Крем нишесте........прави си всеки ден.......и се храни под режим.......мъжете в казармата, въпреки канското тичане, винаги напълняват заради режима

# 11
  • Мнения: 1 615
Ох, как бих ти дала точно толкова, колкото искаш да бъдеш, за да стана толкова колкото си! Simple Smile Аз най-добре се чувствах с тегло 47-49 кг, а съм около 55-56 Sad
Трябват някакви укрепващи средства - витамини, хранителни добавки... Прочети какво пише на опаковката на Рибеното масло!!! Но наистина диетолог най-добре ще ти помогне.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 880
и аз бях така, висока съм 171 см, станах 49 кг и вече бях много слаба и не се харесвах, преди какво апетитно гадже бях...та се взех в ръце, започнах да приемам витамини с пчелно млечице, те подсилват апетита. можеш да си вземеш сироп Апровит плюс...аз си купих и една хранителна добавка с аминокиселини и витамини на прах, която се разтваря във вода и се пие от спортисти примерно. започнах да закусвам и да хапвам повече хляб и тестени неща /преди не хапвах хляб, най-много ръжен...сега се старая да има и бял в менюто ми/ хапвам повече месо, ориз, защото преди най-много хапвах плодове, зеленчуци и супи, понеже това обичам. ама сега внимавам и се старая. ако обичаш сладичко също наблегни.
сега ги докарах до 51 кг, целта ми е 53-54, но и тези да задържа пак е нещо.
не се притеснявай, ще успееш! Wink

# 13
  • Мнения: 3 042
И аз се присъединявам към тези, който искат да трупнат някое килце отгоре. И на мен са ми нужни още 4-5 килца. Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 1 615
Давам, давам на всички! Wink Аз съм вискосамо 1.57 и повече от 50 кг са ми ужасно много Sad

Общи условия

Активация на акаунт