Има ли качили 20кг до 7мес.???

  • 2 194
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 857
Здравейте, знам,4е съм качила много килограми ,а съм само в 7месец, но наистина доста ми се хапва...,а лощото е,че ми предстои оше качване.Аз съм цели 90кг при височина 178 и искам да разбера има ли и други бременни с такива килограми,дали са имали някакви проблеми причинени от теглото си?

# 1
  • Мнения: 434
С първата ми бременост и аз бях така тъй че не се плаши няма страшно.За твое успокоение при ръст178см. започнах от 72кг. и преди да родя бях 104кг. като съм родила 20 дни по-рано.Ако бях изкарала до термин сигурно щях да съм като кит.За 1 година успях да си ги върна,но сега отново започвам да ги трупам отначало.

# 2
  • Мнения: 7 803
 има , има, но аз бях с близнаци  Mr. Green

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Има! Аз качих общо 34 килограма и нямах никакви проблеми породени от това.

# 4
  • Мнения: 136
23 кг,бях качила в 7ми месец,до края на бременността 25.Може би щяха да бъдат повече,но mи назначиха строга диета след 7-мия месец.Имах гестационен диабет(висока захар),това беше обяснението за многото килограми.Възстанових се  сравнително бързо,за около година.
Ти правила ли си някакви изследвания във връзка с качването на кг?

Последна редакция: вт, 17 окт 2006, 22:18 от KpoTka DuBa KoTka

# 5
  • Мнения: 1 427
Аз също бях качила приблизително толкова в 7 м.Общо качих около 30кг.Сега съм с още някое и друго килце отгоре , но и те ще изчезнат Peace

# 6
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Качих точно 30 кг. Но това ми докара доста проблеми с кръвното Naughty.

# 7
  • София
  • Мнения: 978
Vaina, аз съм със същия ръст- 1178см и в момента съм 94кг, преди да забременея бях 60кг. Важното е, изследванията ти да са наред, а килограмите после ще ги редуцираме с малко повече воля и инат Simple Smile

# 8
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Аз,качих 30кг. Mr. Green!Ограничавай се поне малко,защото после е трудно свалянето.Това е моя опит Peace!

# 9
  • София
  • Мнения: 978
Да внеса корекция в ръста - 178см,а не 1178см извинете ме, моля

# 10
  • Мнения: 5 370
Общо качих 16, но си имах трупнати предстартово.
Освен това аз съм нисичка-около 160-162-на 80 кг. и отгоре.
Събирах доста вода....бях станала огромна в краката, макар че нямах албумин.
Все още съм далеч от старата ми форма. ooooh! Cry

# 11
  • Мнения: 992
и аз качих 30 кг. до края, проблеми не съм имала, но сега толкова трудно ги свалям, че се чудя дали някога ще си върна предишните килца, само да кажа че тръгнах от 58 кг. и влезнах да раждам 88кг.

# 12
  • Мнения: 1 183
Ами аз писах скоро в друга тема точно за килограмите,и тогава бях написала,че съм качила вече 20кг. и също съм в 7-ия месец,незнам защо уж се ограничавам ама...,абе да сме живи и здрави Peace

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 126
И аз съм от тежката категория. Качих 25кг., но нямах проблеми при бременността. После е малко трудно с отслабването-вече една година не мога да сваля последните 3 килограма.

# 14
  • Мнения: 4 390
О, има.
Аз 20 кг ги бях качила до 5 месец! Embarassed До края на бременността качих още толкова.  Twisted Evil
Ограничавай се, приятелски съвет! Peace

Общи условия

Активация на акаунт