Добър педиатър 20 ДКЦ

  • 4 209
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 487
Здравейте
Предстои ми раждане и трябва да си избера педиатър..Ще се радвам ако ми препоръчате някой от 20 ДКЦ.
Благодаря предварително  Hug

# 1
  • гр. софия
  • Мнения: 190
Д-р И лиева. Цялото семейство сме записани при нея. Само пред нейната врата има винаги опашка. Това разбира се не е много добре/много чакаме/. Познава всичките си пациенти по име, много е внимателна и много добър доктор. Мисля обаче, че не записва повече пациенти. Но опитай все пак. Препоръчвам ти я горещо.

# 2
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Д-р И лиева. Цялото семейство сме записани при нея. Само пред нейната врата има винаги опашка. Това разбира се не е много добре/много чакаме/. Познава всичките си пациенти по име, много е внимателна и много добър доктор. Мисля обаче, че не записва повече пациенти. Но опитай все пак. Препоръчвам ти я горещо.
Да и никога няма да ти дойде на домашно посещение, ако детето ти е болно.
В 20-то ДКЦ няма добри педиатри. От тези, които в момента са там, наистина Илиева и Чавдарова се водят за най добрите. Аз не бих си поверила вече детето в техните ръце.

# 3
  • Мнения: 487
Да и никога няма да ти дойде на домашно посещение, ако детето ти е болно.
В 20-то ДКЦ няма добри педиатри. От тези, които в момента са там, наистина Илиева и Чавдарова се водят за най добрите. Аз не бих си поверила вече детето в техните ръце.
Rolling Eyes Значи ще трябва да помисля за някой друг в района на Бъкстон

# 4
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Ами за съжаление.   Sad
Или да запишеш детето при някоя от тях, но при по-сложен проблем да търсиш специалисти от болница. Така правихме ние докато бяхме при една от тях. Бяхме редовни посетители на детската клиника на "Здраве" 2, ама имахме познати. И благодаря на тези лекари, които винаги бяха отзивчиви и не са ни подвели никога.

# 5
  • Мнения: 56
Ние сме при д-р.Вангелова от гореспоменатото ДКЦ. Въпреки че ни я препоръчаха,аз не съм доволна от нея.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 688
д-р Илиева не ни е отказвала домашно посещение.

# 7
  • Мнения: 992
на мен ми препоръчаха Томов, та май при него ще се записваме
а това че се чака дълго пред кабинета мен лично много ме дразни и именно поради тази причина ще си сменям лекарката. Томов давал часове за консултация

Общи условия

Активация на акаунт