Моля помогнете ми в избора-конвекторен радиатор или климатик?

  • 3 087
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 160
Здравейте мами. Реших да се обърна към вас , защото знам, че ще получа най-добрите съвети. Въпросът ми е следния-на кое да се спра за отопление на кухнята,/която не е от най-малките-около 10 кв.м./: на климатик или на конвекторен радиатор. Досега отоплявахме с печка с вентилатор, но тя гълта доста ток. В спалнята сме с климатик Осака и по принцип съм доволна. Моя позната ми каза, че конвекторните радиатори топлят добре, доста по-евтини са и аз започнах да се колебая кое да избера. Моля ви помагайте.

# 1
  • Мнения: 208
Здравейте мами. Реших да се обърна към вас , защото знам, че ще получа най-добрите съвети. Въпросът ми е следния-на кое да се спра за отопление на кухнята,/която не е от най-малките-около 10 кв.м./: на климатик или на конвекторен радиатор. Досега отоплявахме с печка с вентилатор, но тя гълта доста ток. В спалнята сме с климатик Осака и по принцип съм доволна. Моя позната ми каза, че конвекторните радиатори топлят добре, доста по-евтини са и аз започнах да се колебая кое да избера. Моля ви помагайте.
Какво да ти кажа, в спалнята сме с климатик, в детската - с конвекторен радиатор. Доволна съм и от двете. Радиаторът си топли добре, икономичен е, има си часовник. Ползваме го повече от 5 години, нямали сме проблеми с него - Делонги е. На което и да се спреш, според мен няма да сбъркаш - и климатикът е добро решение, още повече че върши добра работа и за лятото.

# 2
  • Мнения: 160
Здравейте мами. Реших да се обърна към вас , защото знам, че ще получа най-добрите съвети. Въпросът ми е следния-на кое да се спра за отопление на кухнята,/която не е от най-малките-около 10 кв.м./: на климатик или на конвекторен радиатор. Досега отоплявахме с печка с вентилатор, но тя гълта доста ток. В спалнята сме с климатик Осака и по принцип съм доволна. Моя позната ми каза, че конвекторните радиатори топлят добре, доста по-евтини са и аз започнах да се колебая кое да избера. Моля ви помагайте.
Какво да ти кажа, в спалнята сме с климатик, в детската - с конвекторен радиатор. Доволна съм и от двете. Радиаторът си топли добре, икономичен е, има си часовник. Ползваме го повече от 5 години, нямали сме проблеми с него - Делонги е. На което и да се спреш, според мен няма да сбъркаш - и климатикът е добро решение, още повече че върши добра работа и за лятото.
Благодаря за бързия отговор. Моля те кажи ми какъв точно модел е радидиатора ви, колко вата е, колко струва/това май няма смисъл при положение, че сте го купували отдавна/ и изобщо всичко, за което се сетиш. Има голямо разнообразие по магазините и направо се обърках.

# 3
  • Мнения: 208
Аз обаче май обърках масления с конвекторен радиатор, както се зачетох в темата по-долу.
Нашият е маслен.
Моля да бъда извинена. Embarassed

# 4
  • Мнения: 9 063
Ако можете да си позволите климатик - добър вариант е за отопление (и за охлаждане).
Но за кухня някак си по-подходящо ми се струва радиатора...
Няма да сбъркате и в двата случая Simple Smile

# 5
  • Мнения: 3 268
Мисля,че специално за кухнята по-добър избор е радиатора.Абсорботора в кухнята ,ако имате такъв ще затрудни работата на климатика.

# 6
  • Мнения: 432
Климатикът е добър избор - икономичен, затопля по-бързо от радиатора и заема много по-малко място Peace

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 488
Според мен климатик ако имаш възможност ще си го ползваш и за охлаждане

# 8
  • Мнения: 953
КЛИМАТИК Peace Peace Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 3 064
Радиатор. Климатик само за кухнята не ми се вижда много разумно...
Освен това, в кухнята се готви и обикновено има съвсем малко нужда от допълнително отопление, поне при мен е така.

# 10
  • Мнения: 8 917
Климатик Peace

# 11
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Климатик

# 12
  • Мнения: 67
RADIATOR!Na ul."Otec Paisii'44 ima na firma ADAX -Norvegiq.Ako te interesuva neshto drugo-pitai!

# 13
  • Мнения: 634
за кухня-бих избрала конвектор

# 14
  • Варна
  • Мнения: 7 690
Като видях въпроса ти ми хрумна нещо и ходих да търся последните Метро брошури но не ги открих-явно съм ги метнала Twisted Evil
 Та там имаше печка,която е досущ като вътрешно тяло на климатик и има същите функции с дистанционо,температура и т.н. Монтира се по същия начин на стената и предполагам,че е като климатик,но без охлаждането. Месля,че ще ти свърши перфектна работа а и цената беше под 100лв.със сигурност.

Общи условия

Активация на акаунт