Едно въпросче

  • 1 282
  • 20
  •   1
Отговори
Здравейте момичета,искам да попитам с какво мога да се мажа ,самата ми кожа хем ме сърби хем ме наболява там от където почват гърдите знам че се разширява но не мога да го понасям това сърбене от 4 дена,препоръчаите ми с какво да се мажа Rolling Eyes,една моя приятелка се мажи с бебешко олио но каза че няма голям ефект Heart Eyes Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 718
...една моя приятелка се мажи с бебешко олио... Heart Eyes Simple Smile


От олиото или някакъв крем против стрии няма да има чак такъв сърбеж.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Аз ползвах бебешко мляко Кря-кря Simple Smile

# 3
  • Мнения: 4 978
Ползвах Мустела "9 месеца" и почти нямах сърбежи - те са от разтягането на кожата.
Опитай.

# 4
  • Мнения: 990
Аз ползвах крем Пенатен и съм доволна  Peace

# 5
  • Мнения: 2 663
Ползвах съвсем обикновен крем против стрии на Дева.Много съм доволна, нито ме сърбеше нито ми се нацепи кожата по корема

# 6
  • Мнения: 6 461
Обикновен крем против стрии,но съм доволна Simple Smile

# 7
  • Мнения: 359
Аз се мажех с олио на Бюбхен на което пишеше че става за бебета и за бременни така че каквото ми остана го използвах за бебка струваше около 9лв и тъй като си вече накрая мисля че  няма смисъл от нещо много скъпо което няма да можеш да използваш цялото.

# 8
тоя крем на дева на каква цена е Simple Smile

# 9
  • Мнения: 35 960
Ползвах съвсем обикновен крем против стрии на Дева.Много съм доволна, нито ме сърбеше нито ми се нацепи кожата по корема

и аз Simple Smile

цена - 5 лв.

# 10
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Дева  Peace

# 11
  • Мнения: 2 897
Ох тези сърбежи...направо ме побъркваха CrazyСъчувствам ти!
Аз се мажех с крема на Чико против стрии и не ме сърбеше толкова,но това е неизбежно ,за съжаление SadКато родиш сърбежите изведнъж ще спрат,до тогава мажи се и стискай зъби PeaceЛеко раждане Peace

# 12
  • Мнения: 3 214
Подхранващо мляко на Нивея за суха кожа (синята опаковка)  Peace

# 13
  • Мнения: 147
VCHY-изпитана фармацевтична козметика от която нямам думи Peace!И Mustela9 и Lierac ползвах в началото на бременността, но най добре се чувствам от Vichy!Заслужава си  Peace!

# 14
  • Мнения: 983
Мустела, Дева Peace

Общи условия

Активация на акаунт