Обнова село или град къде се намира?

  • 1 486
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 261
Спешно утре трябва да пътуваме към овнова ама плевенско ли, помогнете с повече инфо

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 518
Обнова е село Peace,намира се в община Левски.С друго не мога да ти помогна!

# 2
  • Мнения: 7 474
Виж на картата, ще се ориентираш по-лесно http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=6b6db8866c421bf820d0177f6553ce … 2%C0&plz=5922

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Село е. Между  Пордим и Левски Peace. Ако пътуваш от София точно след Пордим е/имах баба и дядо в Пордим и сме ходили на диско в Обнова Simple Smile/.

# 4
  • Мнения: 372
Здравей,
Обнова е село, което се намира на магистралата Плевен -Русе, по точно тя минава през самото село. Виждам, че си от Видин, затова съвета ми е да минете през Ботевград, пътя от там е по добър, като изключим завойте, преди Ботевград, но се качвате на магистралата и хващате посока Плевен. Но няма да влизате в Плевен, а продължавате по магистралата за Русе.
Другият ви вариант е през Лом и Козлодуй, но аз лично не го препоръчвам, защото е много лош, и се забавяте, а и е целия в дупки.
Надявам се , че съм била от полза, че ние мн. пътувахме преди до Видин Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 047
Здравей,
Обнова е село, което се намира на магистралата Плевен -Русе, по точно тя минава през самото село. Виждам, че си от Видин, затова съвета ми е да минете през Ботевград, пътя от там е по добър, като изключим завойте, преди Ботевград, но се качвате на магистралата и хващате посока Плевен. Но няма да влизате в Плевен, а продължавате по магистралата за Русе.
Другият ви вариант е през Лом и Козлодуй, но аз лично не го препоръчвам, защото е много лош, и се забавяте, а и е целия в дупки.
Надявам се , че съм била от полза, че ние мн. пътувахме преди до Видин Simple Smile

Много точно казано.  bouquet
Ще знам към кого да се допитвам,когато имам нужда от инфо за пътната обстановка и маршрут.

# 6
  • Мнения: 14 133
Здравей,
Обнова е село, което се намира на магистралата Плевен -Русе, по точно тя минава през самото село. Виждам, че си от Видин, затова съвета ми е да минете през Ботевград, пътя от там е по добър, като изключим завойте, преди Ботевград, но се качвате на магистралата и хващате посока Плевен. Но няма да влизате в Плевен, а продължавате по магистралата за Русе.
Другият ви вариант е през Лом и Козлодуй, но аз лично не го препоръчвам, защото е много лош, и се забавяте, а и е целия в дупки.
Надявам се , че съм била от полза, че ние мн. пътувахме преди до Видин Simple Smile

Peace Наистина пътят Лом-Козлодуй е отвратителен.

Общи условия

Активация на акаунт