Я да се преброим и да си дадем кураж. За тези, които карат шофьорските

  • 27 629
  • 611
  •   1
Отговори
  • out of space
  • Мнения: 8 573
И така! Коя фирма, кой е инструктора, на каква фаза с часовете сте, кога ви е изпита?  Simple Smile
Как карате, има ли притеснение?

На мен изпита ми е в понеделник, малко ме стяга под лъжичката, въпреки че с листовките съм горе-долу добре, пък и вече добих малко самочувствие като шофьор...Но..ще видим, за успешния изпит, освен знания и можене, трябва и голяма доза късмет!  Peace

# 1
  • Мнения: 2 550
Споделете и по кои маршрути минавате, че да се понапазваме  Whistling

Шегичка!

Успех на всичкиSimple Smile

# 2
  • Мнения: 293
мислех да споделям маршрута, че даже и да почерпя  Mr. Green .. ако мина на 3.11

фъх! от януари съм го почнала тоя курс, колица купих, е крайно време е да се засиля..

Я, за вълка говорим, инструкторът ми звънна да ме изюрка Simple Smile

Фирма ли?? Ефтим Шербетов се казва, в района на Красна поляна карам.. (па'и се, народе!  Laughing )

Успех за понеделник, Ерика!

А, бе, през колко време са тия изпити, да съм си готова за поправка....

# 3
  • Мнения: 4 473
За мен знаеш, ама да се разпиша Grinning.
Започвам прословутия курс утре следобед. Дано всичко бъде наред и след месец се похваля с книжка Praynig
следва продължение....

Сполука на всички колежки Mr. Green

# 4
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Чесън, до колкото имам инфо- през месец има дати.

Марче, не мога да те успокоя ника  Mr. Green до сега два пъти по един маршрут не съм минала!

# 5
  • Мнения: 4 300
В събота ми е първата среща с инструкторката. Да, жена е. Стискайте ми палци.

# 6
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Да се разпиша и аз при вас Grinning! Макар че имам книжка от 3 год. въобще не съм карала ooooh!. В събота и неделя взех няколко часа при старият ми инструктор и снощи карах малко под вещото ръководство на съпругът Blush. Е, колата ми изгасна насред едно кръгово и се паникьосах, не спрях на един стоп и заковах спирачки на средата на кръстовището, но всичко друго беше ОК Joy. Тази вечер пак ще карам, има надежда и за мен един ден да подкарам сама с колата  Flutter.
Успех на всички с изпитите Hug!

# 7
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз го карам, по-точно ме скъсаха на кормуване преди 10 дни. Сега чакам дата за втори опит!

# 8
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Офффф, и аз съм бъдеща " шофИОрка" Simple Smile Ако взема изпита  Crazy Абе, много ми е трудно.На 3 ноември ще се пържа на огъня.Няма да го взема защото мнооооого се притеснявам.Направо не ми се мисли.На всичкото отгоре майка ми заяви, че дори и да взема книжка при мен не се качва  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 410
Да се разпиша и аз при вас Grinning! Макар че имам книжка от 3 год. въобще не съм карала ooooh!. В събота и неделя взех няколко часа при старият ми инструктор и снощи карах малко под вещото ръководство на съпругът Blush. Е, колата ми изгасна насред едно кръгово и се паникьосах, не спрях на един стоп и заковах спирачки на средата на кръстовището, но всичко друго беше ОК Joy. Тази вечер пак ще карам, има надежда и за мен един ден да подкарам сама с колата  Flutter.
Успех на всички с изпитите Hug!

И аз така,само че моята книжка е от 2 месеца,съвсем прясна съм и даже повече опасна от учащите се Joy
И аз събота и неделя подкарах наща си кола и ми изгасна на едно кръстовище та направих задръстване,уйасна работа,но важното е че не се спекох.
Пожелавам късмет на всички начинаещи шофьорки и успех на изпитите.И нека покажем на мъжете че и ние сме добри в  newsm01

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Уж ще почвам от 30-ти. Чудо ще е, ако взема книжка, голяма паника съм.

# 11
  • Мнения: 6 892
И аз така,само че моята книжка е от 2 месеца,съвсем прясна съм и даже повече опасна от учащите се Joy
Същата съм и аз, но моята книжка е от 1 седмица Mr. Green Курсът го карах лятото, защото тогава имах най-много свободно време, а и ми се струва, че е по-добре тогава като е горещо, а не есента като вали или зимата като са заледени улиците. Изпитът по кормуване едвам го взех от първия път, много се чудеше дали да не ме скъса изпитващият. Та сега съм карала няколко пъти от университета до вкъщи. Свиквам още на колата, не съм съвсем зле.
Желая ви много успех на всички, които карате сега курсовете, покажете им, че можете newsm10

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 6 289
Уж ще почвам от 30-ти. Чудо ще е, ако взема книжка, голяма паника съм.

Дафодил,при кой се записа в крайна сметка ? При Савин или при Евтимов?

# 13
  • Мнения: 3 861
Айде и аз да се разпиша  Laughing
Карам в "Тотов", доволна съм, изкарах листовките, скъсаха ме на градско, на 25-и пак съм на изпит. Дано този път не се насмета така. Мацки(тези, които още не са имали честта да ходят на градско), само ще ви кажа, че каквото и да става не трябва да се панирате. Шашнете ли се, започвате да правите глупости като мен и след това ще си хапете дупетата от яд, като мен Mr. Green и накрая ще набутате една купчина пари за поправка и допълнителни часове и накрая пак ще се пържите на тоя огън

# 14
  • Мнения: 5 140
Желая на всички каращи и завършващи курса КЪСМЕТ.
Никакво спичане, гледайте знаците добре, ако вали внимавайте през локвите и пешеходците, спазвайте дистанция и така.
 УСПЕХ И ВИ СТИСКАМ ПАЛЦИ! Peace Hug

Общи условия

Активация на акаунт