Първия РД на вашето бебе?

  • 1 104
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 210
Майчета, споделете как отпразнувахте Първия Рожден Ден на Вашите бебета. Искам да е с дечица и познати. Дали сте правели в заведение за дечица и кой? Ако в къщи, организирахте ли някакви игри за дечицата да не им е скучно? Въобще някакви идея да е весело на децата и приятно на родителите.
Мерси   bouquet

# 1
  • Мнения: 8 917
Имах страхотни планове, но Гери предният ден преди РД-то си се разболя за пръв път - ангина с висока Т и бе толкова немощна, че и през ум не ми мина да празнуваме по-шумно. Бяхме си у дома ние тримата и майка ми. Имаше торта, балони,  празнична маса, направих й отпечатъци от краченцето и такива неща.

# 2
  • София
  • Мнения: 7 097
За първия рожден ден на Калина направихме купон в къщи - беше с наши приятели и само едно детенце на нейната възраст. Игри не сме организирали, не се наложи - двете бяха достатъчно заети с играчките на Калина - да ги изучават и да се дърпат за тях... Grinning

# 3
  • Мнения: 8 505
Правихме го вкъщи.Следобеда-с дечица и с родителите им,а вечерта-с приятели.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 644
Събрах мало и големо Laughing в едно заведение
Обърнахме го с главата надолу, но беше страхотно
Купона за първия рожден ден на сина ми засенчи дори и моя-баща ми е правил нещо като сватба Laughing
Но от догодина съм решила- само деца- стига им на големите веднъж Peace

# 5
  • Мнения: 528
Ни ена самия ден бяхме в Макдоналдс с дечица.Беше  newsm74.Вечерта с тати и мама и събота с дъртите.ЕТо ти снимки ако искаш да видиш.Вечерта героинята беше толкова умолена че хапна само два залъка
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=62753&view=1&photo=1

# 6
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
   Бяхме в един детски парти-клуб. Само най-близките роднини,приятелчетата ,и естествено-майките им.  Laughing Беше много хубаво-имаше си какички,които се занимаваха с децата в детският кът,а ние"възрастните" се занимавахме самички. newsm44 cheers  superuu

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
И ние бяхме в заведение-близки и приятели.Имаше си украса както подобава,в къщи също.Около нас децата са големички и не и обръщат внимание,та затова така.

# 8
  • Мнения: 2 271
Правих го вкъщи,но няколко дни.На датата с децата и майките.На другия ден с близки и на следващия с приятели.Излезе ни доста солено.От другата година(живот и здраве) само с децата ще празнуваме!

# 9
  • Мнения: 5 362
Направихме детско парти у дома-с деца на мои приятелки,и си беше направо женско парти. На следващия ден пък ни беше кръщенето и пак се събирахме,но в заведение.Тогава вече си бяхме само най-близките роднини.Вечерта (вече за 3-ти път) се събрахме компания от наши приятели да се почерпим порядъчно,а децата изпратихме при бабите.

# 10
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Казват, че първият рожден ден на детето не се празнува. Ние го празнувахме с близки хора - свекърва ми и свекър ми, както и снаха ми - бяхме в града на съпруга ми. Купихме торта, надухме и балони. На тортата не сложихме свещички, но си хапнахме добре. Балоните разпръснахме из стаите. Никъде не споменахме, че синът ми става на годинка...
Според мен това са безсмислици - рожденият ден трябва да се отбележи, независимо дали ставаш на 1 година или на 40 години.

# 11
  • Мнения: 592
Първия рожден ден на дъщеря ми го отпразнувахме с голям купон в едно заведение.Канихме роднини и наши приятели.Вече вторият и го направих само с дечица в София Ленд.
Според мен 1-я е по скоро купон и празник за родителите,дечко е много малък( даже в доста детски клубове имат изискване децата да са поне на 1,6 годинки)

# 12
  • Мнения: 1 448
Правихме бебешко парти, събрахме 5-6 себеподобни и те се забавляваха чудесно, всяко само за себе си  Crazy Според мен нищо не разбраха от празника, но аз и татито се радвахме много  Laughing

# 13
  • Мнения: 1 489
Нашият първи рожден ден съвпадна с кръщенката и се бяхме събрали много приятели и роднини и само две деца.

# 14
  • Мнения: 948
Първия рожден ден на Вали отпразнувахме вкъщи.Първо празнувахме с роднини, а по-късно имаше детско парти.Събраха се 10 деца, играха си и се забавляваха, а и ние с татито през това време се забавлявахме с родителите им. Всички останахме много доволни. Hug

Общи условия

Активация на акаунт