Изчезнала е...

  • 2 305
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 726
Бях пуснала преди известно време тема за едно момиченце ( тя вече е на 17, но за мен винаги ще си остане дете), което с течение на обстоятелствата разчиташе на хорската помощ. Много момичета се отзоваха, една майка дори и даде лично нещата,които беше приготвила.

 Днес идвайки на работа, заварих на бюрото си ежеседмичния полицейски бюлетин, с нейното име вътре и с добавките " Изчезнала " и " Издирва се ". Направо ми се сви сърцето...Ог 3-ти октомври е изчезнала. Звънях и на телефона дава " Няма връзка с този номер ".

Помолих се...Дано е добре

И се размислих как скапания живот вкарва много от децата ни в графата " Безследно изчезнали"

Последния път,когаот я видях с момичето от форума,което и даде дрешки си говорихме точно за това как някой съвсем скоро ще се облагодетелства от безизходицата и...Дано не сме били прави.

# 1
  • Мнения: 686
Kasidy, каква беше историята на това момиче? Извинявай, сигурно щ се повториш, но все пак...
Стискам палци съдбата й да се окаже благосклонна  Praynig

# 2
# 3
  • Мнения: 282
Много добре си спомням историята и ми стана много мъчно като прочетох постинга ти. CryМоля се тя да е добре и всичко да се оправи Praynig Praynig Praynig

# 4
# 5
  • София
  • Мнения: 4 866
а дали майка й знае нещо? доколкото си спомням имаше нещо гнило в отношенията им... тя ли я е обявила за издирване?

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Спомням си историята и я следях, че ми беше много болно за момичето... Ужас, дано се намери това дете. Тя имаше ли къде да живее последно?

# 7
  • Мнения: 4 726
Предполагам бабата я е обявила, поне до последно с нея живееше.

# 8
  • Мнения: 990
Дано нещата се развият в благоприятна за нея посока  Praynig Praynig

# 9
  • Мнения: 656
Дано нещата се развият в благоприятна за нея посока  Praynig Praynig
newsm17 newsm17 newsm17

# 10
# 11
# 12
  • Мнения: 4 390
 Sad
Дано е добре! Praynig

# 13
  • Мнения: 410
Когато прочетох изчезнала,дори незнаех за какво става на въпрос,но през главата ми мина мисълта,за някой отвлечен,за трафика на хора.... Sad
Постарах се да изчета старата тема на Kasidy и направо ми се напълниха очите със сълзи какви хора има на тази земя #Cussing out
Сега се моля това дете да е изчезнало,но съдбата да му поднесе нещо прекрасно,защото след лошото идва добро.
Дано да е добре и скоро да се разбере какво е станало с нея Praynig

# 14
  • София
  • Мнения: 7 097
Страшно ме натъжи историята на това момиче /прочетох и старата тема/  Sad Дано да не й се е случило нищо лошо  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт