Откъде дамско палто?

  • 1 037
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 097
Искам да си купя палто, но се чудя по кои магазини да обиколя  newsm78 С ограничено свободно време съм и имам нужда от някакви насоки /става въпрос за София/  Grinning

# 1
  • Мнения: 998
Naty, а костюма купи ли вече? Simple Smile Че и на мен ми предстои едно пазаруване.... Мисля да започна от МОЛ-овете - там поне много неща на едно място Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 2 164
Харесах си палто в Дика миналата седмица. Черно, леко вталено, хубав изчистен модел, 150лв. Мързеше ме да меря  Embarassed, а и нямах толкова пари в мен. Сега ме е яд.
Какво точно търсиш като модел?

# 3
  • София
  • Мнения: 7 097
Naty, а костюма купи ли вече? Simple Smile Че и на мен ми предстои едно пазаруване.... Мисля да започна от МОЛ-овете - там поне много неща на едно място Wink

Мисля, като тръгна на работа в началото на ноември да пообиколя магазините /за костюм/, защото работя в центъра и ще ми е удобно, а сега няма кой да гледа Калина и не мога да мръдна...

Харесах си палто в Дика миналата седмица. Черно, леко вталено, хубав изчистен модел, 150лв. Мързеше ме да меря  Embarassed, а и нямах толкова пари в мен. Сега ме е яд.
Какво точно търсиш като модел?

Търся точно това, което си описала, ама за Дика ми се струва евтино, намалено ли е  newsm78 Направо ме заинтригува - при първа възможност ще се отправя натам  Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 2 164
Търся точно това, което си описала, ама за Дика ми се струва евтино, намалено ли е  newsm78 Направо ме заинтригува - при първа възможност ще се отправя натам  Grinning
И на мен ми се видя ниска цената, но не забелязах да пише, че е намалено или не съм гледала като хората  Simple Smile Палтата бяха точно срещу входа на магазина.

# 5
  • София
  • Мнения: 7 097
И на мен ми се видя ниска цената, но не забелязах да пише, че е намалено или не съм гледала като хората  Simple Smile

Всъщност това няма никакво значение  Grinning
Нали става въпрос за Дика на "Витоша"  newsm78 То аз не знам друг магазин на Дика, ама да питам за всеки случай Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 2 164
Да.

# 7
  • София
  • Мнения: 7 097

Ох, изтормозих те с това палто, ама последен въпрос - до къде е дълго горе-долу?
Благодаря ти  Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 2 164
Със сигурност до под коляното, но точно колко ще те излъжа.
И да кажеш като тръгнеш по магазините  Wink Ще стискам палци   Hands Thumbsup

# 9
  • София
  • Мнения: 7 097
Със сигурност до под коляното, но точно колко ще те излъжа.
И да кажеш като тръгнеш по магазините  Wink Ще стискам палци   Hands Thumbsup

Ммм, идеално - щото искам дълго палто, да не е късичко  Grinning
По всяка вероятност ще намина към Дика в събота, че да може мъжО да гледа Калина, аз, докато се вихря /горкият, хубаво го уредих - в петък вечер - заради форумската среща, после в събота.../ Дано да имам късмет и да не са свършили  Praynig
Много ти благодаря още веднъж  Hug пък ако се видим на форумската среща - ще ти благодаря лично  Wink Grinning

Общи условия

Активация на акаунт