Отговори
  • Мнения: 145
Здравейте аз съм нова в този форум , не съм майка нито бременна , но се надявам скоро да съм.
Малко съм невежа и незнам дали са глупави въпросите ми , но ще опитам да ги задам.
Така от 3 месеца правим опити да с моя мъж да забременея , но уви до сега овенчани с неуспех.От един преглед при гинеколог знам че имам обърната матка и от инфото във вашия форум чета , че трябва да правим секс на задна и това правим , но ако някой със същия проблем може да ми каже още нещо ще му бъда благодарна.
Така второ тъй като много ми се гади днес реших да си направя тест за бременност и то не за първи път , но всеки път когато е отрицателен ми дава само една червена ивица , но днес ми даде най  в дясно синя ивица незнам каква е никога не се е явявала , но при бременност мисля че трябва да са 2 червани накой има ли идея ?

# 1
  • Мнения: 1 440
Здравей,
аз съм с обърната матка и уж било по-трудно да се забремене, а аз от раз прихванах  Crazy

# 2
  • Мнения: 1 196
Не мисля,че е проблем обърнатата матка.И аз съм така и забременях.Препоръчва се секса назад,но не мога да кажа дали точно така съм прихванала.Правете секс през ден!!!
А за теста,по-скоро си купи друг - този може да не е бил редовен!
 Wink

# 3
  • Мнения: 9 990
А след колко време я видя чертата?Може да е т.нар изпарителна линия-тя изглежда леко сива такава.Това е мястото, където по принцип трябва да се види втората черта и на някои тестове се вижда, след като престои повечко теста.
За обърнатата матка-няма проблем-забременява се, знаеш си позите-действайте.Ако ти се занимава-хвани си овулацията/БТ, тестове/ако не-давайте така.Успех!

# 4
  • Мнения: 145
Ами аз си правих тест Surecheck и при него има букви С и Т на мене ми се появи една червена линия на С и в дясно от буква Т една ярко синя линия но се появи веднага .

# 5
  • Мнения: 3 210
На мен ми звучи като да е бил невалиден теста. По-добре купи нов и пак опитай и успех!

# 6
  • Мнения: 9 990
Ами ярко синя ивица за първи път чувам-да не е някакъв нов тест?Чужбински Шуър чек? newsm78
Иначе ако е така-и аз го смятам за невалиден, прави друг.

# 7
  • Мнения: 145
Ами ще си купя нов . Не знам много се притеснявам искаме бебе и вече ми е станало идея фикс , а знам че не бива . Знам че съм здрава , но пак си мисля , че може да не станя не знам вече ще купя нов .

# 8
  • Мнения: 6 164
Аз забременях от раз и дори не знаех, че ми е обърната матката! Макар че и сега не го знам със сигурност. Хипотетично го предположиха по време на бременността ми, поради странното разположение на шийката, но на прегледа след раждането дори не стана въпрос за това.  Rolling Eyes Добре, че ми напомни!

Surecheck позна от първия път - на 3-я ден след закъснението на
М!

# 9
  • Мнения: 1 183
Ами ще си купя нов . Не знам много се притеснявам искаме бебе и вече ми е станало идея фикс , а знам че не бива . Знам че съм здрава , но пак си мисля , че може да не станя не знам вече ще купя нов .
Спокойно де,ще имаш бебе,ама понякога се чака много това удоволсвие  EFP,аз бях същата,много го исках и то вднага ако може,но се оказа,че трябваше да чакам година.Пожелавам ти при теб да стане бързичко и успех с бебеправенвто Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз съм с обърната матка и забременях два пъти от първия път, в който не се пазихме, при това без да практикуваме по-различни за целта пози.
По отношение на теста за бременност - направих три теста на различни фирми и трите бяха отрицателни, а бях бременна, при това ги правих, когато цикълът ми закъсняваше с повече от две седмици. Даже вече бях започнала да повръщам, а тестовете си бяха само с по една чертичка. Тръгнах по доктори, защото помислих, че съм болна и един нефролог като ме гледа на ехограф ми каза за какво всъщност става въпрос... Grinning

# 11
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
И аз съм с обрната матка и ми казах, че ще забременея по-бавно. Е, забременях веднага след като спрях противозачатъчните. Вярно е за позите и също след секс лежане по корем с възглавница, която да ти повдига леко таза нагоре, за да не излезе всичко пак навън. Препоръчвам ти да си мериш базалната температура така ще знаеш най-добре кога е момента за бебеправене, но внимавай да не се вманиачиш сакън да не изпуснете момента, че така още по трудно става. Спокойно, бавно но славно и в никакъв случай на сила секс Peace. Аз и давта пъти си мерих БТ и така забременях. Успех в бебеправенето.

# 12
  • Мнения: 376
И аз съм с обърната матка и лекарка ми каза, че трябва да съм с гръб, за да забременея. И стана. Не се отчайвай, сте стане когато най-малко очакваш и си неподготвена за радостта. Успех!!! fertilization

# 13
  • Мнения: 3 248
И аз съм с обърната матка. И аз забременях от раз. Май в тази тема развенчахме мита, че жените с обърната матка забременяват трудно и при определени пози.
А относно тестовете за бременност ... аз преди малко повече от месец си правих Шуър чек и беше отрицателен. Седмица по-късно Доки видя плодното сакче със зародиш на 6 седмици. В момента съм в 10-та седмица, така че нямай особена вяра на тестовете. Peace

# 14
  • Мнения: 241
И аз съм с обърната матка. Забременях около 6 месеца след като започнахме да не се пазим, но при мен както в следствие разбрах има нещо като изместване на овулацията, т.е забременях веднага след цикъла си. 2 седмици след като ми свърши си направих тест-излезе положителен  Peace

Общи условия

Активация на акаунт