д-р Кирязов-гр.Варна?

  • 10 020
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 314
здравейте,майчета!случайно да сте чували някакви отзиви за педиатър Кирязов във Варна?след няколко месеца ни предстои прибиране в Бг и този ми го препоръчаха като лекар,който не бърза да изписва антибиотици,бил отзивчив и имал добър подход към децата.даже незнам къде му е кабинетът,но ако все пак знаете нещо,пишете.или ако можете да ми препоръчате педиатър,няма значение в кой район е(ние сме в аспарухово),важното е да подкрепя дългото кърмене и късното захранване и както казах да не прибързва с изписването на антибиотици.въобще,да е в час с новостите.благодаря предварително.  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 494
Здравей, сестра ми го има за личен педиатър  Peace, откакто се е родила племенницата ми -тя вече е на 4 годинки, само на него има доверие - страхотен специалист и страхотен диагностик.
Не работи с касата, но винаги е на линия и си разбира от работата. Сестра ми  също живее в Аспарухово.
Кабинета му е до Окръжна болница, а живее до колхозния пазар. Ходил е в тях при спешност в 2 през нощта.
Аз бих се доверила на него.Успех!

# 2
супер е. лекужа ми и джамата сина. новия кабинет е на пл. лаврентии 9 на колхозния тел. 621721
работи от 10-12 и 17-20

Общи условия

Активация на акаунт