Отговори
  • Мнения: 5 577
Другарчета, хелп.

Лятото направих в шишета пасирани кайсии - имах много. Обаче не съм ги обелила, и не стават да се пият като сок.  Tired

Налага се да ги размразя за да си сложа в камерата месо, няма място и за тях. Жал ми е да ги хвърля, като знам как си счупих пасатора докато ги пасирам.  Blush

Дайде идея за някакъв сладкиш с некрат/сок от кайсия? Търсачката не ми намери.
Никога не съм правила сладкиш, и не ми е ясно. Или ми хвърлете линкче нещо ...  Praynig

Последна редакция: нд, 15 окт 2006, 14:06 от Вергилия

# 1
  • София
  • Мнения: 35 921
Сещам се за чийзкейк и нещо  като крем с кисело мляко+ бисквити  и желатин  newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 9 850
Можеш да си направиш плодова пита.аз понеже не обичам да правя блатове,купувам готови,на Роял кейк.Сиропирам блата със сока на компота и отгоре слагам плода,мажа с крем,слагам втори блат,сиропирам,плод ...и така.Ако е съвсем рядко това,което ще ползваш,можеш да не сиропираш блата ,а директно да го сложиш.Става много вкусно. Peace

# 3
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
В най-лошият случай може да ги свариш на мармалад.  Другото за което се сещам е Мюсли тортата на Сладка хапка! Ако се сетя за още нещо, ще пиша.

# 4
  • Мнения: 9 107
Лимонов сорбет с праскови но аз правих и с кайсии. Верно че вече е хладно навън, но пък е много вкусно

Общи условия

Активация на акаунт