Когато суче устните му побеляват

  • 2 773
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 54
Моето бебе е на 25 дни и когато суче после устните му побеляват.Все едно са изпити.Вече два пъти му се бели малка коричка от устната.При Вас случвало ли Ви се е такова нещо и какво може да се направи по въпроса.

# 1
  • Мнения: 481
И аз пуснах подобна тема като се роди нашето бебче. Не се притеснявай всичко е наред и, както тогава ми казаха другите по-опитни майки, много пъти ще се бели и появява нова коричка. Ние сме на 3 месеца и половина и вече не ни се случва. Да ти е живо и здраво бебчето и да се кърмите много дълго, защото това е най-страхотната емоция, която някога съм изживявала Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 1 254
Да, случвало се е в началото. Не се притеснявай, нормално е!

# 3
  • Мнения: 185
и при нас се случваше точно същото през първия месец. После вече не. Успех!!!

# 4
  • Мнения: 1 097
Да, и при нас беше така. Аз четох из форума още предо да родя, че е нормално и го очаквах  Peace

# 5
Да, и при нас беше така. Аз четох из форума още преди да родя, че е нормално и го очаквах  Peace
Peace

# 6
  • Мнения: 942
Първо честито бебче.Да ти е живо и здраво и много да те радва  bouquet
и при нас се случваше точно същото през първия месец. После вече не. Успех!!!
И при нас така PeaceУспех и дълго кърмене!

# 7
  • Мнения: 1 440
И при нас беше така и аз мислех, че е млечницата  Blush

# 8
  • Мнения: 8 242
И ние го имахме тоз момент. Не се притеснявай  Peace

# 9
  • Мнения: 819
Не се притеснявай,нашият педиатър ми каза,че това са вендузки,които помагали на сукането.Изглеждат като мокра побеляла кожа,малки и ги има в средата на горната устна на бебето,може и долу.От време на време се обелват,падат и пак се появяват.Характерно е,че набъбват и побеляват след сукане.
Поздрави и споко!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт