Искам да споделя, пък дано ми олекне

  • 4 914
  • 56
  •   1
Отговори
Вчера мъжа ми беше оставил едно яке за пране и при рутинното пребъркване на джобовете преди да го сложа в пералнята намерих ключ от хотелска стая. Бях супер изненадана и го приех дори на шега, просто не можех да повярвам че е негов. Обадих му се да го питам какъв е този ключ и неговата реакция беше "ааа, какъв ключ... нямам представа... то това яке се въргаля в багажника сигурно от една година..." и други такива, което супер ме издразни и му казах да измисли нещо, което да ми каже като се прибере и да бъде достатъчно убедително.
Като се прибра беше много весел и не повдигна въпроса докато аз не го попитах. Тогава каза "Няма да те лъжа, аз спах там преди месец когато вие с детето бяхте при вашите" (В скоба да поясня, че правихме ремонт вкъщи и една нощ нямаше начин да спим у дома и ние отидохме при майка ми, а той каза че там не му е удобно и ще спи при своите родители) И понеже се заприказвали с баща ми и станало 1 часа му било неудобно да буди майка си и баща си та затова отишъл на хотел. А не ми бил казал за да не се сърдя. И е бил сам и се кле в това и "много ме обича"
Много ми е иска да му вярвам, но все ме гризе защо не си каза от самото начало?
Извинявайте за дългия и объркан постинг

# 1
  • Мнения: 3 322
Ако нямаш други съмнения, недей си създава неприятности. Историята му звучи правдоподобно, и си мисля че ако е бил на хотел с други цели, щеше да е по внимателен.
Ако толкова искаш да провериш, виж от кой хотел е ключа и провери регистрацията.

# 2
  • Мнения: 1 546
Историята му ми се струва разумна. Забрави случая и давай напред.

# 3
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
.............Ако толкова искаш да провериш, виж от кой хотел е ключа и провери регистрацията.

  Даже да провериш регистрацията, не е проблем да е била само на негово име, дори да допуснем, че не е бил сам  Rolling Eyes
  По - добре не рови излишно историята! Щом няма други "сигнали", които да те карат да се съмняваш.

# 4
  • Мнения: 1 883
До колкото знам ключ от хотелска стая се връща  Thinking

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
.............Ако толкова искаш да провериш, виж от кой хотел е ключа и провери регистрацията.

  Даже да провериш регистрацията, не е проблем да е била само на негово име, дори да допуснем, че не е бил сам  Rolling Eyes
  По - добре не рови излишно историята! Щом няма други "сигнали", които да те карат да се съмняваш.

Моят съвет е изобщо да не поверяваш регистрацията. Не си създавай излишни главоболия, защото не се знае какво може да изскочи. Не казвам, че мисля, че е бил с друга, но все пак по-добре не рови за неща, които не ти трябва да знаеш.
Ако всичко с мъжа ти и отношенията ви е ок, просто забрави случката. Това е най-разумното според мен.

# 6
  • Мнения: 2 863
До колкото знам ключ от хотелска стая се връща  Thinking

И аз така знам, как така ще си излезне с ключа в джоба? Сигурна ли си, че ключа е от хотел?

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 884
Щом си  звъннала и си му дала време да си измисли версия, значи вътрешно искаш да НЕ знаеш за евентуална изцепка. Тогава не ти трябва да ровиш!
Който иска да научи истината пита на 4 очи и слуша не толкова думите, колкото езика на тялото.

# 8
  • Мнения: 6 167
До колкото знам ключ от хотелска стая се връща  Thinking

защо не го е върнал? да не е регистриран още? Sunglasses

# 9
  • Мнения: 3 209
И аз мисля, че щом си му дала време да измисли нещо, значи подсъзнателно искаш да чуеш нещо такова...В такъв случай, не рови повече. Както се казва "Дай да не се следим, че може и да се хванем"....

# 10
  • Мнения: 2 047
   Много постно, направо не е за вярване.  Но и сп. мен няма какво да се тормозиш. Сега ще си по-наблюдателна и ще забележиш ако наистина има нещо.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 383
Според мен провери регистрацията му в хотела. Защото иначе все ще си задаваш въпроси. Странно защо не е върнал ключът?  newsm78

# 12
  • Мнения: 5 103
Много ясно, че ключът с връща, когато си платиш за хотела , ако го загубиш или го вземеш се плаща глоба/тоест смяна на бравата/, ако всеки си взима ключове то доста хора ще имат ключ от хотелските стаи Wink

# 13
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
До колкото знам ключ от хотелска стая се връща  Thinking

защо не го е върнал? да не е регистриран още? Sunglasses


  Ей, Лени, не пускай фитилите.......  Wink

# 14
  • Мнения: 4 473
Щом си  звъннала и си му дала време да си измисли версия, значи вътрешно искаш да НЕ знаеш за евентуална изцепка. Тогава не ти трябва да ровиш!
Който иска да научи истината пита на 4 очи и слуша не толкова думите, колкото езика на тялото.

Това е и моето мнение!

Общи условия

Активация на акаунт