Отчет на набор 2003 - 3

  • 14 259
  • 330
  •   1
Отговори

Анкета

Да видим кога са родени най-много набори?

Опции:

  • Мнения: 7 831
Нова тема.

# 1
  • София
  • Мнения: 15 198
Разписвам се! Grinning

# 2
  • София
  • Мнения: 3 421
 И аз Laughing Нашият малчуган сега седи до мен и ме разпитва какво правя Laughing

# 3
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 698
Браво, ама изък ми за дългото писане. Преди малко дадох пълен отчет и предложение за нова тема с анкета да се преброим по месеци, за да видим кога са най-много рождениците и писах, писах, но не сварих да го пусна - темата вече беше заключена  Crazy

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
работна буля си ти лого5ка, тъй че запретвай ръкави и айде пак сначале Wink

и аз се разписвам...
Моите закусиха току-що и сега, вместо да подредим дома си, те свирят и се бият за йониката...  Confused А требе и да се учи  ooooh!

# 5
  • Мнения: 2 731
работна буля си ти лого5ка, тъй че запретвай ръкави и айде пак сначале Wink

и аз се разписвам...
Моите закусиха току-що и сега, вместо да подредим дома си, те свирят и се бият за йониката...  Confused А требе и да се учи  ooooh!
hahaha Joy-После ще научат  hahaha

# 6
  • Мнения: 3 042
Моят пък маймун ме събуди още в 7(тренинг от градината) и меко казано бях така Crazy. Та излязохме рано-рано на разходка и чак за обед се прибрахме. Сега съм го сложила да спи, блаженство и тишина Grinning Утре пак ще се гледаме, болен е.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 679
Честита нова темичка!
Сутринта ходихме на разходка, да купим нещата за детската градина. Таня си хареса раничка с Телетъбисите. Сега тя спи, а аз малко почивка  Simple Smile
А някой да знае от къде мога да си сваля Телетъбисите, но на български, че сега гледаме едни на френски  Simple Smile

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
всъщност, стори ми се идейно предложението на лого5ка.  Thinking
Ели, би ли съдействала за една анкета с 12-те месеца и да гласуваме кой кога се е родил.

Jutoo - досега не съм попадала на Тъбаси на Бг Naughty

# 9
  • Мнения: 2 125
И  аз да се разпиша Peace.
Телетъбисите ги записахме на видеокасети и ги гледахме дълго и продължително. Направи ни услуга приятелка от една телевизия, но вече нямаме и видео, така, че и касетите не можем да гледаме...и мисля даже, че ги метнахме в боклука. Иначе в нета не съм ги срещала.
лого5ка, супер идея Hug

# 10
  • Мнения: 811
И аз да не пропусна  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 14 133
И аз, и аз. През почивните дни Сашо нямаше никакви фалове в гащите. Дори започна у нас да пишка в тоалетната. След това веднага тичаше да се хвали на тати. Ще видим довечера какви ги е свършил днес на градинката  newsm78
Приянта седмица и целувки на всички наборчета!!!!! bowuu

# 12
  • Мнения: 687
И аз се записвам Simple Smile
Направо ви завиждам като чета, че децата спят на обяд, а вие си почивате...
Румен два дни не се спря. По цял ден бяхме навън. И как не се измаря това дете, вечер ако го оставя пак няма да си легне на време. Аз вече се примирих, че ще си отспивам след 10-15 години, ако ме лови сън още де Crazy

# 13
  • София
  • Мнения: 3 679
Добро утро!
Днес е първия ден на Таня в детската градина. Беше много щастлива по пътя, сама си събу маратонките и си обу пантофите, но дотам...такъв рев нададе като тръгнах да излизам...ужас! дано се е успокоила по-бързо Cry, че и на мен ми се плачеше с нея.

# 14
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Добро утро!
Не помня дали съм писала в предната тема Embarassed, но записвам в тази Василена, октомврийче.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт