С какво зеленчуково пюре почнахте?

  • 1 118
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 422
Аз днес наобяд мисля да по4на да давам зелен4уково пюре, чудя се какво.Взела съм няколко на Хип.
Той много оби4а плодовото с тиква и ябълка и се чудя дали да е тиква и картоф или чиста тиква.Имам и морков и картоф, ранни моркови, моркови и ябълка (75% морков, 25% яб сок), тикви4ки, карфиол.....
Вие с какво по4нахте?

# 1
  • Мнения: 8 505
С картоф.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 121
С картофено пюре,след това включих морков и ориз.

# 3
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
С картофено пюре,след това включих морков и ориз.
А после и червена чушка!

# 4
  • Мнения: 5 103
Картоф и морков, щеше да повърне като го пробва на вкус и го изплю.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 457
Доколкото разбрах си въвела вече тиквата. Тогава може да дадеш само тиква или тиква и картоф. Може и само картоф, но моята дъщеря страшно се запече от него  Peace

# 6
# 7
# 8
  • Мнения: 7 803
Доколкото разбрах си въвела вече тиквата. Тогава може да дадеш само тиква или тиква и картоф. Може и само картоф, но моята дъщеря страшно се запече от него  Peace
Peace с морков започнах

# 9
  • Мнения: 8 917
Морков, след това картоф Peace

# 10
  • Мнения: 5 790

И аз с картоф започнах.

# 11
  • София
  • Мнения: 15 216
Аз днес наобяд мисля да по4на да давам зелен4уково пюре, чудя се какво.Взела съм няколко на Хип.
Той много оби4а плодовото с тиква и ябълка и се чудя дали да е тиква и картоф или чиста тиква.Имам и морков и картоф, ранни моркови, моркови и ябълка (75% морков, 25% яб сок), тикви4ки, карфиол.....
Вие с какво по4нахте?

Въпросът е с кое от изброените пюрета да започнеш, така ли?
Или по принцип-кой с какво е започнал?
 

# 12
  • София
  • Мнения: 663
понеже ядехме вече плодови, с преминаването ни към зеленчуковите започнахме с ябълка и картоф, след това само с картоф и постепенно смесвах с други зеленчуци. успех

# 13
  • Мнения: 5 299
Аз започнах с домашно картофено. Отначало изяждаше само по 1-2 лъжички, и сварявах по половин картоф, добавих и морков в последствие . Като започна да хапва повече, взех пюрета на ХИп, и първо и дадох картоф+тиква. Него го обожаваше.

# 14
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Започнахме с плодово- зеленчуково от ябълка и картоф. Peace

Общи условия

Активация на акаунт