Много ми е тежко...

  • 1 671
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 905
Днес ми дойде след осем дневно закъснение и посещение при гинеколог, който изказа съмнения за евентуална бременност.
Вече шест месеца опитваме без успех. Това вече напълно ме съсипва.
Много, много, много ми е тъжно...
Не мога да спра да плача...

# 1
  • Мнения: 162
Моля те не плачи ,че и на мен ми става мъчно  smile3518

# 2
  • Мнения: 166
Миличко  Sad, жал ме хваща, поплачи си малко за да ти мине ядът  spoko, а после вдигни гордо глава  и с всички сили и много любов, започвай да се бориш за най красивата  мечата. Нов месец, нов късмет. Дано следващия месец да е вашия  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 3
  • Мнения: 402
съжалявам за това, напълно те разбирам и ВСИЧКИ момичета тука те разбират дори без да говориш , защото всички минаваме през тоя ад и със сигурност ще намериш подкрепа  Simple Smile
за това ,че докторът е изказал съмнения за бременност , доколкото знам преди настъпването на цикъла на ехограф се вижда едно тъмно петънце, което страшно наподобява заформящото се плодно сакче, а в твоя случай е била лигавицата на матката.
и изобщо няма да се отчайваш- та това са само 6 месеца!!!!!!!!! Grinningна практика 6 възможни опита!  Naughtyизобщо нямаш причина да се отчайваш , наистина !моята най-добра приоятелка забременя след 9 ГОДИНИ опити без да има никакви здравословни проблеми.така 4е , не унивай!
от мен едно много топло  Hugи не се отчайвай!   bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 35 814
Толкова от скоро опитвате - а ти вече се отчайваш. Grinning
Стегни се.
Ще ти стане ли по-леко, ако ти кажа, че ние опитваме повече от 4 год.?????
Може да не улучвате момента?
Правите ли нещо по въпроса ?/мерене на БТ , тестове за О./
Вероятността да се зачене/ месечната / е 1/5, или 20%, дори всичко да е наред.
Неплачи, а се стегни и продължавай напред.
Нов цикъл-нов късмет.
Каквото и да ти кажем - самата ти ако не се вземеш в ръце, нищо няма да ти помогне. Разходи се,  срещни се с приятели, отиди на фризьор, козметик...просто не мисли за това.
Когато си тъжна - това се отразява и на твоята половинка- а работата се върши от двама.
Горе главата - хубавото предстои  Wink

# 5
  • UK
  • Мнения: 1 351
Днес ми дойде след осем дневно закъснение и посещение при гинеколог, който изказа съмнения за евентуална бременност.
Вече шест месеца опитваме без успех. Това вече напълно ме съсипва.
Много, много, много ми е тъжно...
Не мога да спра да плача...

 Миличка много съжалявам за това което ти се е случило  newsm45, аз също съм преживяла това. Имах 10 дена закъснение, установиха бременност и просто ми дойде и цикъла ми беше 13 дена. Казаха ми, че е нормално щом се е случило до 3-тия месец но ако се случи повече от 2 пъти тогава може да има проблем. Стискам ти палци. След като установиха, че съм направила аборта ми направиха изследвания за да разберем дали е имало причина за аборта които излязаха нормални, и казаха, че може да пропуснем само един месец и пак да пробваме и ако пак стане така вече ще се правят други изследвания. Надявам се всичко да е наред и скоро да се похвалиш с добри новини и този път всичко да е наред. Стискам палци

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Утро, прегръщам те силно  Hug Изплачи си мъката и се стягай за следващия месец, че трябва да се работи упорито, ей  Wink; нов месец-нов късмет! Пожелавам ти много успех! Peace

# 7
  • Мнения: 370
Много добре те разбираме какво ти е.Поплачи си и ще ти олекне,от опит ти го казвам.След това горе главата и напред отново и ще имаш успех,само не унивай и не изпадай в депресии,защото става още по трудно. Hug Hug

# 8
  • Мнения: 2 716
Не се натъжавай! Разбирам как се чувстваш. Ние старателно правихме бебе, а то все се появяваше когато не мисле за бебеправене. Поплачи си и ще ти олекне. Нищо тревожно не се е случило.  spoko

# 9
  • Мнения: 2 309
Не се отчайвай,наистина 6 м.не са толкова много...
Все пак не те съветвам да чакаш да минат години.При първа възможност,върви и си направи изследвания.Поне за твое успокоение Peace

# 10
  • Мнения: 397
Не се отчайвай и не изпадай в депресии - все пак 6м. наистина не са толкова много.....
Чудото ще стане, но най-вече ако не ти е станало идея-фикс!
Повярвай ми! Имам една приятелка, която 1.5 г. се опитваше да забременее - беше й станало фикс-идея, за нищо друго не мислеше, само смяташе и пресмяташе дните......нямаше и никакви здравословни проблеми, но един ден реши, че "трябва да се примири" и че "явно не й било писано да забременее" по нейните думи и така след 2 месеца чудото при нея стана! Беше на седмото небе от щастие! Сега се радва на страхотно бебче! Явно голямо значение има и психическата нагласа!
Така, че спокойно! Както казват написалите по-горе: нов месец - нов късмет!
Стискам ти палци!!! Peace

# 11
  • Мнения: 701
........хеееййй,горе главата!всичко ще се нареди!Знаеш ли....наистина всяка от нас тук знае как се чувставаш и е била или все още е на твое място /включително и аз/! на мен лично ми помогнаха форума и момичетата тук.Наистина съм много по-спокойна и ведра откакто започнах да го посещавам,а това е основното правило за бебче.....спооокойствие!
Моят съвет е ако имаш възмойност и време прекарвай поне час във форума!
Ужасно съм благодарна че го открих!
Горе главата слънце-всичко ще се нареди и скоро ще ни се хвалиш! newsm10 smile3521

# 12
  • Мнения: 9 990
Когато аз един ден се улових в същото положение-почти депресия заради неуспешните опити, започнах да правя нещо, че да разбера какво точно се случва в тялото ми.Започнах с мерене ба БТ, на следващият месец и тестове.Бях на път да си пусна хормони, защото реших, че пролактин висок имам заради сексрет от гърдите.Това, че правя нещо ми даде много сили и надежда.Зашочнах наистина да разбирам и да си помагам.Така си улових овулацията и шанса за бебе.
Та направи нещо, за да си помогнеш и да хванете момента... Hug

# 13
  • Мнения: 8 905
Благодаря на всички, които ме подкрепиха!  Hug
Много сте мили!

# 14
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Не плачи   bouquet пожелавам ти от все сърце в следващите месец - два чудото да се случи!
Ако ли не - повярвай - на Коледа стават чудеса!
Очакваме да се похвалиш скоро първо с две чертички, а после и с малко сладко бебонче!  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт