Стискайте ни палци!

  • 1 029
  • 15
  •   1
Отговори
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Утре, 14.10.2006, ще участваме с моята половинка в сътезанието по OFF ROAD Бистрица трофи 2006.

Както сигурно се сещате, в подобни екстремни състезания важното е да финишираш цял, пък ако се класираш- добре дошло.... Joy

Стартираме с номер 6 в по- лекия клас и ако някой е там- да вика за нас.  Mr. Green

За тези, които се интересуват- състезанието е от 9 часа , трасето е под поделението  по пътя от Бистрица към Панчарево- вдясно ще се виждат джипките и старт- финалната арка Peace

# 1
  • Мнения: 2 550
Успех, Пипилота!
Ще стискам всичко, което може да се стиска, за да имате успех   bouquet

# 2
  • Мнения: 4 195
супер, при нас в Нови Искър също правят такива.
Стискам палци и да станете първи ей Hug Hug Hug

# 3
  • Мнения: 10 758
Е как нема ви стискам палци...то се знае, естествено Peace fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Що от 9 ма, мойо що ми каза, че ще ходим следобяд да ви гледаме newsm78

# 4
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Уау, завиждам ти...И ще викам /на ум, де Mr. Green/ за вас bouquet

Последна редакция: сб, 14 окт 2006, 00:11 от ДЕ ВАня

# 5
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Супер! И аз ще стискам палци! Ще го дават ли по ТВ-то?

# 6
  • Мнения: 46 478
Късмет  Grinning

# 7
  • Мнения: 3 861
Стискам палци Laughing

# 8
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Че няма да сме първи- то е ясно... но поне да сме здрави!

Марче, покорно благодаря за ВСИЧКО,  което ще стискаш  hahaha

Е как нема ви стискам палци...то се знае, естествено Peace fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Що от 9 ма, мойо що ми каза, че ще ходим следобяд да ви гледаме newsm78

Е как няма, нали рекламата ви е на нашата джипка!!!:35:
А за твойто не знам- ние ще стартираме около 11 часа сигурно, така че той да си прецени!

А за ТВ- репортаж със сигурност ще има вечерта или по- скоро на другият ден, когато ще е вторият етап. Трасето е много трудно и ще има много екстрем!

Ще пусна снимки после! Mr. Green

# 9
  • Мнения: 1 455
Успех, Пипсън!

# 10
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Ето ни и нас- 10- то място от 16 участници в нашият клас , което си е супер, имайки превид, че на вторият ден не се пускахме по технически причини!
Живи сме, здрави сме, което не важи за джипката, но състезанието беше супер!

Ето и първите снимки, да видите кака ви Пипи как тегли лебедка и как излиза през прозореца на джипката!!! Joy Joy Joy

# 11
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Не съм прочела темата ти преди дни, за да ти стискам палци - но искам да те поздравя с представянето! Браво на вас!  Hug

# 12
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Благодаря ,благодаря ,като се има предвид колко беше трудно състезанието и как хич не се оправям с роуд- бука- това е за навигацията...  ooooh!

Както вече писах, дами, това е преживяване, което докато не се изпита, не може да се разбере, но не може да се сравнява с два последователни оргазма.... Joy

# 13
  • София
  • Мнения: 2 623
Пипи аз също не съм видяла темата Sad БРАВО ЗА УЧАСТИЕТО И ДОБРОТО ПРЕДСТАВЯНЕ !!! Сигурно изживяването е страхотно, браво за смелостта ти, аз бих умряла от страх  Embarassed

# 14
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Пипи аз също не съм видяла темата Sad БРАВО ЗА УЧАСТИЕТО И ДОБРОТО ПРЕДСТАВЯНЕ !!! Сигурно изживяването е страхотно, браво за смелостта ти, аз бих умряла от страх  Embarassed

Истината е, че аз съм свикнала, а и като караш самият ти в гората, вече знаеш възможностите на джипката....

Гледайте предаването по Ринг ТВ в сряда в 22.30 и в неделя в обзорното спортно предаване по Нова и ще видите за какво става дума.....  ooooh! #Crazy Crazy

Общи условия

Активация на акаунт