Книга на Тери Пратчет

  • 1 113
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 581
Знам че въпросът не е свързан много с бебешката тематика, но само тук не съм питала  Crazy
Много искам да намеря книгата на Тери Пратчет 'Глинени крака' .Казано по-точно - мъжът ми много я иска и се опитвам да я намеря, за да му я подаря, но не мога!
Търсила съм в много книжарници, в Интернет, но май е изчерпана.
Много Ви моля, ако сте я виждали някъде в наличност, кажете ми  Praynig

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 803
Знам, че не е като хартиено копие, но ето в е-вариант:
http://bk-books-9.hit.bg/Terry%20Pratchett/Glineni%20kraka.txt

# 2
  • Мнения: 581
Благодаря ти, Бу   bouquet
Обаче все още продължавам да търся хартиения вариант!

# 3
# 4
  • София
  • Мнения: 163
http://books.market.dir.bg/fscat3.php?firm_id=5083&id=2529
това "на първо четене". Иначе провери в Хеликон, там ги поддържат в наличност.

# 5
  • Мнения: 302
Провери ли на "Славейков" - не може да я няма. И в Хеликон също.

# 6
  • Мнения: 198
В Хеликон ги имат всичките, а ако я нямат в наличност помоли да ти я доставят Peace

# 7
  • Мнения: 8 917
Ще проверя в книжарница "Писмена" на БТВ. Там имат всички книги, които съм потърсила Peace

# 8
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Аз я имам! Mr. Green
Провери наистина на Славейков, не може да ги няма, аз обикновено от там си ги купувам, а ги имам всичките от "Света на Диска"

# 9
  • Мнения: 581
Аз не съм проверявала, но мъжът ми е търсил на "Славейков".
Днес пак я поръчах по Интернет, но за съжаление не навсякъде където е обявена я има в наличност.
Благодаря Ви за подкрепата   bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 10 825
В Ориндж я имаше когато бях там последния път - някъде преди около месец

# 11
  • Мнения: 581
В Ориндж я имаше когато бях там последния път - някъде преди около месец
Lady Charm, къде се намира Ориндж, защото на мен името нищо не ми говори  Sad
Поръчах я от 'Труд' - приеха ми поръчката и чак след 4 дни се обадиха да ми кажат, че всъщност я нямат в момента, защото е изчерпана  Close В Хеликон също я нямат.
Днес поръчах в още една книжарница да ми я търсят из складовете, ама вече не се надявам много  no

# 12
  • Мнения: 581
Говорих със собственичката на книжарницата - ходила е за стока, но и тя не е намерила 'Глинени крака'  Sad

Последна редакция: чт, 19 окт 2006, 22:33 от breeze

# 13
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Брат ми е в провинцията поне до края на седмицата, ама като се върне ако още не си я намерила ще го накарам да поразпита за нея. Все някой, някъде ще има една в излишък. Преди няколко години бяха изчезнали и така си ги набавяхме.

# 14
  • Мнения: 581
Брат ми е в провинцията поне до края на седмицата, ама като се върне ако още не си я намерила ще го накарам да поразпита за нея. Все някой, някъде ще има една в излишък. Преди няколко години бяха изчезнали и така си ги набавяхме.
Много ти благодаря  Heart Eyes
Само се надявам да успея да я намеря преди 25.10., защото ми трябва за подарък  Wink

Общи условия

Активация на акаунт