С какъв спорт поддържате фигурата си?

  • 2 688
  • 72
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 897
За диети разни доста си говорим тук,но ми се иска и малко за спорт да обменим информация...
Вие как поддържате своята фигура?Спортуването главно с цел добрия външен вид ли е или ви разтоварва от еднообразието и рутината на ежедневието както е при мен...
Вие сте Wink

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Основно практикувам "гребане с лъжица"  Grinning, сега сериозно: мързи ме да спортувам и разчитам основно на разходките. Мразя диети.

# 2
  • Мнения: 397
Аз също мразя диетите, а също така мразя и да спортувам!
Добре, че не ми се и налага! Praynig
Разчитам на ходенето пеша и гледам да избягвам "застоялия живот"!!!

# 3
  • Добрич
  • Мнения: 193
Ще тръгвам на каланетика,евентуално другата седмица.При мен спорта ми действа тонизиращо и доста си отпускам след "тренировка". Wink

# 4
  • Мнения: 113
Presaedinqvam se kam mraze6tite dietite, makar 4e imam edna lubima - 6okoladovata Laughing. No fitnes zadaljitelno, tqloto trqbva da e v dobra forma,a  du6ata da ne se tormozi za 6okolada Joy

# 5
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
От няколко години тичам всеки ден по около час. Заради бебето вече не тичам, а ходя бързо, но продължавам с "тренировките".
Не го правя само заради фигурата си, а най-вече заради здравето си. Тичането много ме зарежда, ако не беше то, не знам как щях да се справя с всичките си задължения.
От другата седмица смятам да тръгна и на плуване един път седмично (защото трябва да водя дребния, и така и така съм там... Wink).

# 6
  • Мнения: 1 986
  Зори, а ти с какъв спорт поддържаш фигурата си Wink
  Аз преди да забременея спортувах редовно-е,от време на време имах застои,но за повече от 2-3 месеца не съм се изоставяла Rolling Eyes-занимавала съм се със степ-аеробика,обикновена аеробика,бягане,тае-бо,фитнес....откакто половинката оборудва едната стая с фитнес уреди,спортувам "по домашному" Wink-ровя се из спортните сайтове,съставям си програма и действам PeaceПравех го предимно за добро настроение и чувството на удовлетвореност след това,заради фигурата-също,де Mr. Green
  Не зная колко време след раждането е възможно да подновя спортните занимания newsm78

# 7
  • Мнения: 35 951
не обичам да спортувам Simple Smile

# 8
  • Мнения: 5 317
Не обичам да спортувам.

# 9
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Мързелива съм. Правя единствено гимнастика в къщи и малко гирички. Преди тичах в парка, ама вече и това не правя!

# 10
  • София
  • Мнения: 35 919
Фитнес  Peace
Много обичам да спортувам, немога да си представя, ако не отида в залата 1 седмица.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Аеробика и Тае-бо-изобщо аз обичам такива спортове, в които има много скачане, беснеене ,тичане-да ти хвърчи сърцето
От дете започнах  да спортувам и 12години нон-стоп сериозен състезател бях, после след университета спрях, но сега се поддържам с Тае-бо и колело-хубаво ми е да беснея, изкарва ми всичките ядове, пък и кръвта ми тръгва-хубаво ми е

# 12
  • Мнения: 949
Аеробика

# 13
  • Мнения: 6 167
мразя спорта,
мразя всякакъв вид движение.
обичам да стоя.
това е, за съжаление.
налагам си движение с голям зор.

у дома имаме стая с уреди.
имаме пътечка, велоергометър, степер, стълбички ( не знам как се казва), едно такова за коремни преси, друго за лицеви опори, 3-4 чифта гирички.. и тн. добре сме оборудвани, но почти никога не слизам до там , освен да бърша прах или да погледам тъпо.
допълнително имам дискове, касети с упражнения.
имам и пари за гимнастики, за плуване.
имам и колело.
и това е. не мога и не мога. не искам.
незнам какво ми е, сигурно страдам от някакъв вид болест.

упреквам се ужасно, защото проблемите ми не идват от храна, а от обездвижване.
и все пак съм един пън, който няма воля да направи спорта начин на живот.
 Sad

# 14
  • Мнения: 1 813
Фитнес - ако не отида поне 2 пъти в седмицата,започвам да се чувствам непривлекателна да го наречем  Sick

Общи условия

Активация на акаунт