Не му е достатъчно вече...

  • 521
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 897
...вечер като се кърмим преди лягане...За мен не е проблем да ставам и по няколко пъти през нощта да го кърмя,но все пак ми се иска да е сит и да спинка непробудно поне до към 3-4 часа през нощта,а така още в един се буди,недоволен,гладен и сърдит...
За това ви моля да ме посъветвате какво да му давам преди лягане с кърменето,за да е заситен и спокоен..
Да добавя,че не пие от шише,така че АМ ще го откаже 100%,почти на десет месеца е,захранен е с глутен,но не му давам кисело мляко още...

# 1
  • Мнения: 2 220
Ами супичка някаква. Нормално е желанието ти детето ти да е нахранено и да спи непробудно, но може да не се буди от глад. Все пак му предложи някаква лека вечеря и ще разбереш.

# 2
  • Мнения: 3 760
Зори, защо реши, че не му стига? Зъби ви мъчат със страшна сила (вЕрвай ми  Cry) и за това му се суче на човека.

# 3
  • Мнения: 2 047
   За вечеря съм давала по различно верме и кърма и АМ и каша и пак се е будела към 12-1 ч. И аз мисля, че не е от глад - зъби, нещо сънува, леко навик, иска да се гушне в мама, шум, суче му се за да заспи по-лесно и приятно и т.н.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 254
И според мен не е задължително да се буди от глад...
А за да избегнеш ставането и даването да суче, прави като мен - взимаш го да спи при теб и той се обслужва през нощта без да те буди!  Mr. Green Така хем ти си наспана, хем вълка е сит

# 5
  • Мнения: 4 242
Определено е безпокойство от зъбите Confused До скоро дъщеря ми се будеше през 2 часа всяка нощ, без значение кога и с какво съм я хранила за вечеря. От как изкарахме последните кучешки се буди само веднъж към 3-4а. Сега чакам да ни емнат и последните кътници и се надявам да се кротне после.
Убедена съм че не е нито глад, нито навик! Просто зов за помощ! Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 8 917
И на мен ми се струва по-логично да го мъчат зъбки и  да се буди не от глад Thinking

# 7
  • Мнения: 2 897
Благодаря за съветите и подкрепата,момичета Hug

А за да избегнеш ставането и даването да суче, прави като мен - взимаш го да спи при теб и той се обслужва през нощта без да те буди!  Mr. Green Така хем ти си наспана, хем вълка е сит

При мен спи от около месец,определено ни е по-удобно и на двамата Peace
Зъбките,значи...допускам и аз,че е от това,защото вчера си хапна стабилно преди лягане,след два часа-рев за мама,после след още два и още два...безсънието ми е хронично и на мен,не се оплаквам,мъчно ми е само за детето...Доста време ги чакаме тези зъбки,но нямаме нито един за сега...Така,че ще си продължаваме както до сега.Благодаря още веднъж,че разсяхте съмненията ми относно количеството за вечеря  bouquet

# 8
  • Мнения: 5 026
 Не знам дали ще е някакво успокоение, но при нас картинката е същата: насуква се "до горе", заспива и след 2 часа започва едно периодично будене; понякога не иска да суче, а само да го гушкам, а в повечето случаи и аз не знам какво иска. От 2 седмици започна да будува по 2 часа нощем, играе си , хили се от леглото си...карнавал. Според мен е от зъбите-мъчат го. И ние нямаме още нито един. А за недоспиването на мама.... Tired  Tired  Tired Все някога ще се наспим  Wink

# 9
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
При нас положението е даже по- зле- буди се максимум половин час след като съм го приспала, кърмейки го, и хапва съвсем малко, почти нищо и заспива. И така 10-15 пъти сигурно. Буди се не от глад, а от зъбки. Преди пак имахме такъв период от окло 2 седмици, след това имаше малко почивка и сега пак се започна.

Общи условия

Активация на акаунт