да отслабнеш за 6 дни

  • 1 712
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 511
чете ли някои книгата на МАЙКъЛ ТЪРМАНД,фитнес треньора на предаването ПЪЛНА ПРОМЯНА,аз не само че я купих но и пробвах,много е интересна но малко по трудна за изпълнение защото трябва да отделиш един ден да си сготвиш яденето и да го замразиш за да имаш за щялата седмица,иначе резултат има за 7 дни от 70 кг станах 65кг,а после направих 6 дни чай с мед и плодове и свалих още 5 кг,сега съм 60кг и се боря да ги запазя,даже успявам,много е трудно да усетиш коя е правилната диета за теб но в книгата на МАЙКъЛ има тест който решаваш за да разбереш от кои тип си и какъв ти е метаболизма,много ми хареса но и резултатите са добри,АКО НЯКОИ Е ПРОБВАЛ НЕЩО ДРУГО НО С ДОБЪР ЕФЕКТ НЕКА СПОДЕЛИ newsm53 smile3501 smile3525[/size][/size]ЧАКАМ С ИНТЕРЕС

Последна редакция: пт, 13 окт 2006, 16:41 от didi-maria

# 1
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Никой не може да ме убеди, че 10 кг за 2 седмици са здравословно нещо.

# 2
  • Мнения: 1 986
  Има такава тема-за книгата на МайкЪл Търмънд/моля те,поправи му името на човека Praynig/ и резултатите от нея-можеш да потърсиш из форума!

# 3
# 4
  • Мнения: 511
няма значение самата книга,важни са резултатите,защото за мен беше адски трудно докато нам

еря правилната диета,и неказвам че е здравословно но нямаше друг начин тъкмо се бях наела

извинявам се че повтарям темата 

# 5
  • Мнения: 132
аз си купих книгата,прегледах я отгоре-отгоре......и сега събира прах Simple Smile

# 6
  • Варна
  • Мнения: 870
аз свалих 3-4 кг със тази книга Peaceтака че има резултата Peace

# 7
  • Мнения: 4 176
Аз така свалих доста кг. Минах през всички диети. Не отслабвам за 10 дни 10 кг, но за тези 6 дни свалям 2-3 кг. После спазвам същия режим, като гледам горе-долу да не се отклонявам много. За 1м. отслабвам общо 5-6 кг.
Правя го на почивки. 1м. съм на този режим, като 10 дена съм стриктна и останалото време не чак толкова. Правя нещо, като разширен вариант с повече храна, като количество и повече храни, но не забранени и вредни.
После задържам 2-3м. и после пак. Така ми е най-лесно.
От днес съм пак на диета, защото за последно я правих юли месец. За останалото време не съм качила килограми.

# 8
  • Мнения: 239
Всяко сваляне на кила за отрицателно време (дни) не е сваляне на мазнини ами по-скоро промяна на водния баланс на организма защото не знам дали знаете, но мажоритарния пакет акции в хората се държи от Акуа инвестментс все пак. Вила Акуа е кичозно място за мега педераси и никога не ходете там.

Когато става дума за махане на мазнини правилата са много прости и ясното им и точно прилагане работят за ВСЕКИ гражданин на нашата родина.

Става дума за (това да се разбира като обща диета):

- Няколко литра вода на ден
- Никакъв алкохол
- Никакъв хляб или тестени изделия
- Никакво ядене след 7-8 вечерта (Ако заспивате в 9.30 може и в 6 да ядете на прощаване)

Спазването на лесната схема работи както за олимпийски надежди като мен, така и за по-деградирали тела все пак. Резултатите са налице за месец веднага. При 3 месеца такава диета пичетата/пичовете ще ви молят за неща, свързани със сектора на услугите, но и вън от бялата икономика. При мен са на 11ти канал (Спайс Платинум) защото единицата ми е любимо число, а 1ва е Планета ТВ все пак.

В добавка към препоръките ми е редно да обърнете внимание върху салата, по възможност два пъти на ден както и риба.

В личен план най-успешната ми диета протече по следния начин: затворихме се АЗ, Е.И. от София и Ц.И. пак от София в апартамента ми (супер лукс все пак) някъде около Нова Година 2000. В продължение на две седмици си поръчвахме предимно от една пицария - носеха ни минерална вода, мед, ядки, цигари (за двамата балъци - жоро01 никога не пуши), и някоя друга салата и никога не питаха защо от вратата се подава само една ръка, защо в апартамента е винаги тъмно или защо гласът на човека, който поръчва е доста напрегнат. Не знам, не съм броил, но говорим за минимум по 3-4 грама на човек на ден, което тогава още беше по 100 лева. Ако знаехме по-рано щяхме да вземем на едро на бучки, но пита ли некой какво сме гледали тогава. Телевизорът беше винаги на фолк или ММ тв, нощем пускахме ХХЛ, което ни набутваше в допълнителни разходи за девойки за по 60 лева. Не знам дали сте поръчвали момичета от клубовете около 'Витошка' но става дума за 20% от Сливен и 3мата всеки път залагахме от кой град щеше да бъде следващата. Бях си сметнал една табличка с теория на вероятностите и направих бая пари. Ставаше дума за Фибоначи, за техниките на Блак и Шоулс за изчисляване на финансовите деривати, за Кашпировски, но същата епоха видя изгрева на великия Юлиян Вучков. За диета пишех. Ами да, свалих около 10 килограма и приличах на човек, който преди малко е срещнал мъртвото си тяло в спалнята и в момента се чуди какво точно му се е случило и дали е редно да се връща да провери дали не е халюцинирал и какво аджеба има на леглото все пак ако се сещате за кой спотинг на трейнове ви говоря.

Общи условия

Активация на акаунт