Кога за първи път изведохте навън бебока ви?

  • 3 335
  • 138
  •   1
Отговори
  • Мнения: 41
На колко дни беше вашето бебе когато го изведохте навън,кой сезон и колко време го държахте?Питам защото педито ми каза още на 10 ден ако е хубаво времето и да излиза ме,само че мене още ме е страх,затова искам да чуя вашите мнения newsm78!

# 1
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Аз излязох за първи път,когато бебчо беше на 9 дни.Времето беше хубаво за началото на Април.Хубаво облечен и загънат.И на мен и на него му се отрази добре.Спа през цялото време.ЕЕЕЕ то си беше за 30мин.де.

# 2
  • Мнения: 2 019
края на март,беше на 21 дни

# 3
  • София
  • Мнения: 35 811
на 7 дена

# 4
  • Мнения: 295
На 10 дни, беше октомври миналата година, слънчево.......

# 5
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
3 дена, през лятото, около два часа Simple Smile

# 6
  • Мнения: 72
От както се прибрахме от болницата всеки ден го изкарвах на терасата на слънце, а първата ни разходка от няколко часа беше на десетия ден (в края на септември тази година).

# 7
  • Мнения: 742
Криската се роди на Велик ден/23.04.2006/, но я изведох на 24 май - вече беше на месец!

# 8
  • Мнения: 7 474
След две седмици, но беше зимата. Спокойно можеш да излизаш Peace

# 9
  • Мнения: 2 614
Всеки ден до 10-ия ден на прозореца и на 10-ия с количката в поликлиниката на мерки и теглилки! Само да спомена, че е родена декември!
Успех, каквото и да решиш!  bouquet

# 10
  • Мнения: 503
На 20 дни, защото до 17 дни беше в болница, в Неонатологията към Клиниката по Педиатрия на МА. И лекарките от неонатологията, и педиатърката й ми казаха, 2-3 дни след изписването да започна да я извеждам - за 5 мин. първия ден, 10 мин. втория, и така постепенно да увеличавам престоя навън. Това при положение, че беба е родена декември, изписаха я на 6 януари, а след раждането първите 10 дни след раждането беше на антибиотик, с пневмония, първите дни - и в кувьоз, и т.н. Пиша ти всичко това, за да не се притесняваш! Щом дори в нашия случай казаха, почти веднага да започна да я извеждам, не виждам проблем за вас  Wink !! А пък тук веднага започват да ги извеждат, и по магазините и търговските центрове могат да се видят новородени, което вече е малко прекалено според мен  newsm78 , особено през зимата, има толкова вируси...

# 11
  • Мнения: 2 891
На 20 дни, защото до 17 дни беше в болница, в Неонатологията към Клиниката по Педиатрия на МА. И лекарките от неонатологията, и педиатърката й ми казаха, 2-3 дни след изписването да започна да я извеждам - за 5 мин. първия ден, 10 мин. втория, и така постепенно да увеличавам престоя навън. Това при положение, че беба е родена декември, изписаха я на 6 януари, а след раждането първите 10 дни след раждането беше на антибиотик, с пневмония, първите дни - и в кувьоз, и т.н. Пиша ти всичко това, за да не се притесняваш! Щом дори в нашия случай казаха, почти веднага да започна да я извеждам, не виждам проблем за вас  Wink !! А пък тук веднага започват да ги извеждат, и по магазините и търговските центрове могат да се видят новородени, което вече е малко прекалено според мен  newsm78 , особено през зимата, има толкова вируси...

Точно така направих и аз Simple Smile Успех  newsm10

# 12
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
На една седмица беше.

# 13
  • Мнения: 656
на 11 дни сега в края на август Grinning

# 14
  • Мнения: 5 255
На втората седмица след раждането /юли/, дълга и приятна разходка  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт