Когато детето си хапне червило?

  • 1 708
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 270
Имаше май подобна тема, но не можах да я намеря.

 Става въпрос за балсама ми за устни. Изяла го е  Confused. Не зная как да постъпя. Дали да се обаждам на докторката ни за такова нещо  newsm78. Какво може да й стане?!
Притеснена съм.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 679
Ами да ти кажа честно Таня редовно се маже с червило до ушите и си го облизва - не се притеснявам. Би трябвало да е безвредно щом си го слагаш на устните. Най.много да получи някаква алергина реакця на кожата, но иначе мисля, че нищо няма да и стане.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Ами един ден сварих Гери с понамацано лице и червило наполовина... Нищо и нямаше.
Давай и повече течности.

# 3
  • Мнения: 7 106
Ами да ти кажа, че Ева до сега е изяла 2-3 балсама за устни и още толкова червила, пък нищо и няма. Не че е най-полезната храна и е препоръчително да го прави често  Laughing, обаче аз вече в чудо съм се видяла къде точно да си прибера козметиките, та да не ги набарат пакостливите детски ръчици  Thinking.

# 4
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
И според мен едва ли има нещо притеснително. Моята скоро хапна половин кутия Бочко... #Crazy

# 5
  • София
  • Мнения: 270
Hug Ех, как ме успокоихте и разсмяхте Joy Благодаря !
 Тя и друг път се е мазала и облизвала, но сега бая голямо парче е изяла, та затова се попритесних.
Добре, че зная към кого да се обърна  Laughing   bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 9 826
И според мен едва ли има нещо притеснително. Моята скоро хапна половин кутия Бочко... #Crazy
Явно дъщерите ни имат сходни вкусове-моята след като го изяде рева за още! Wink

# 7
  • Мнения: 5 362
Стана ми смешно докато четох отговорите на др.мами,защото вчера и Калина "яде" Бочко! Joy И от балсама ми за устни е яла,и червило е отгризвала. Но и според мен няма нищо страшно.Е,естествено да не става ежедневие само! Уж все ги крия тези гримове,но тя е като маймунка-навсякъде се катери и ги докопва! Joy

# 8
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
И според мен едва ли има нещо притеснително. Моята скоро хапна половин кутия Бочко... #Crazy
Явно дъщерите ни имат сходни вкусове-моята след като го изяде рева за още! Wink

 newsm65 smile3532

# 9
  • Мнения: 4 406
ми опитват дечицата, това с червилото не е толкова страшно, преди половин година малкия го сварих със събут памперс и опитваше от акото...

# 10
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
ми опитват дечицата, това с червилото не е толкова страшно, преди половин година малкия го сварих със събут памперс и опитваше от акото...

Че на това какво му е страшното  Mr. Green

Последна редакция: пт, 13 окт 2006, 15:44 от Тарталета

# 11
  • Мнения: 4 406
ми някак не върви да си мажем ако по устните... Laughing Laughing Laughing

# 12
  • Мнения: 1 517
За твое успокоение може да идете на лекар. Но едва ли е нещо сериозно. Моите и двамата са ми "кусвали" червилата, малката даже бръмбари си събираше в джоба на полата и похапваше  Sick  (докато я усетя) - нищо не им стана.

Общи условия

Активация на акаунт