Хамомила СН 30

  • 7 190
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 030
Това ни изписа педито, защото ни мъчат зъбки. Каза ми, да разтварям по 5 гранулки в малко водичка и да давам. Обаче бебка не пие вода от самото си раждане и вече няколко пъти се опитвам да давам Хамомила, но резултатът е плюене. Опитвам пак с лъжичката да набутам изплютото, но никакъв ефект...Някой знае ли начин за успешно даване? И изобщо, има ли ефект това чудо?

# 1
  • Мнения: 1 655
И една лъжичка от водата е достатъчна, не е необходимо да изпива цялата течност. Достатъчно е и дори само изплакване на устата

# 2
  • Мнения: 677
Дано наистина е Хамомила,защото има още други л-ва показани при трудности при никнене на зъбки.Лечебната лайкучка(хамомила) наистина в повечето случай е показана при болезнено никнене на зъбките,но поне са необходими още два симптома за потвъждване на л-вото.Това л-во по принцип е жадно,но не е задължително и освен това децата са много раздразнителни и не понасят много да ги докосват,но обичат да ги люлеят.
Защо не отидете в хомеопатичната аптека на ул.Чаталджа 13 и не му вземете течния вариант на л-вото,т.е. на капки.Може дори да му капвате на устата докато спи.Това е друго решение
Успех и по-леко никнене на зъбчетата. Simple Smile

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 132
Със спринцовка Laughing

# 4
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 223
Ефект има определено ние само че ползвахме потенция 15 но от раз ни мина разстройството причинено от зъби и детето се успокои.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 648
Аз пък се разделих с коликите с това лекарство, е, Мати се раздели , де!

# 6
  • Мнения: 1 058
Ние направихме алергия към лайката.

# 7
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Хомеопатичното лекарство прониква през лигавицата на устата, и изобщо не е нужно да се гълта Peace

# 8
  • Мнения: 1 030
А защо не трябва да се пипа с ръце?

# 9
  • Мнения: 4 392
Това ни изписа педито, защото ни мъчат зъбки. Каза ми, да разтварям по 5 гранулки в малко водичка и да давам. Обаче бебка не пие вода от самото си раждане и вече няколко пъти се опитвам да давам Хамомила, но резултатът е плюене. Опитвам пак с лъжичката да набутам изплютото, но никакъв ефект...Някой знае ли начин за успешно даване? И изобщо, има ли ефект това чудо?

А вашето педи хомеопат ли е? newsm78
А защо не трябва да се пипа с ръце?
Защото гранулата е намазана с "лекарството" ( т.е. с енергетизираната вода), доколкото знам.
Ако си го пипнала с ръце, по- добре го изхвърли.

# 10
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
А защо не трябва да се пипа с ръце?

 - Защото всяко замърсяване намалява и дори спира действието му.
 - Върховете на пръстите имат силно енергийно излъчване, факт заснет чрез Кирлианова фотография, и това поле, както и всяко друго Електромагнитното излъчване може да повреди хомеопатичното лекарство, освен това и температури под нулата или над 40-50С и пряката слънчева светлина.
 

# 11
  • Мнения: 4 392
Цитат
А защо не трябва да се пипа с ръце?

 - Защото всяко замърсяване намалява и дори спира действието му.
 - Върховете на пръстите имат силно енергийно излъчване, факт заснет чрез Кирлианова фотография, и това поле, както и всяко друго Електромагнитното излъчване може да повреди хомеопатичното лекарство, освен това и температури под нулата или над 40-50С и пряката слънчева светлина.
 

Aleksander , може ли да те питам нещо, което много ме вълнува.
При дъщеря ми се случи така, че едно от хомеопатичните лекарства не и подейства. Още съм в чуденка защо стана така. Когато го купих го сложих в чантата си, но там си нося и мобилния телефон. Казаха ми, че няма проблем, ако телефонът не е звънял междувременно. Но аз така и не се сетих дали е звънял или не. newsm78. Възможно ли е това да е причината за недействането на лекарството?
Докато дъщеря ми беше на хомеопатично лечение, няколко пъти мъжът ми трябваше да разтваря гранулките и ги е пипал с ръце. Аз не разбрах веднага, а едва щом го видях. ooooh!
Освен това решил да не си усложнява живота и просто ги сложил в чаша с вода, за да се разтворят. Говорих с хомеопатичката за това и тя ми каза, че грешно. Факт е, обаче, че ние сме ги давали така и наистина нямаше  положителни резултати при последния ни проблем. Cry
Това го казвам за тези, които пробват, не им помага и после се чудят защо.

# 12
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
 Най-вероятната причина едно хомеопатично л-во да не подейства е..... неточното му предписване, което трябва да ви уверя, че при деца които не могат да обяснят какво чувстват е наистина много трудно.
 - Дори и да отговаря на много от симптомите - пак не е сигурно, че точно то ще влезне в резонанс с Жизнената Сила.

 - пипането с ръце на гранулката не е фатално, но държането му до GSM-а, дори и да не звъни - да!
 - За да предотвратя това, аз ги увивам за моите пациенти в алуминиево фолио Peace

 - Гранулките могат да се разтворят в малко чиста вода, може и в минерална, особено при бебе - за да не се задави с гранулките

# 13
  • Мнения: 4 392
Извинявай, грешно съм се изразила. Имах предвид, че просто ги сложи в чаша с вода, да се разтворят сами, а хомеопатичката ми държи разтварянето да става чрез енергично разбъркване, за да се енергетизират.
Благодаря ти за идеята за фолиото. Ще се възползвам.   bouquet
В къщи е проблем да намеря място за съхранение без електромагнитни лъчения. Sad  Както и да е, намерих вече, но друго ме гложди пак. Wink
Дъщеря ми си" говори "по GSM-a а тате си през деня. Докато съм и давала гранулките, винаги съм гледала да не е близо до телефон и прочие. Но ако вече ги е изпила и тогава вземе телефона да говори, проблем ли е това? newsm78 
За това, че трудно да се уцели лекарството на дете, си абсолютно прав. И аз така ги усещам нещата.  Peace

# 14
  • Мнения: 449
Aleksander, мога ли и аз да давам на моя син Хамомила СН 30 при никненето на зъби и по колко гранули и колко пъти на ден? Или нещо друго ще ми препоръчаш?

Общи условия

Активация на акаунт