Това е упоритост!

  • 706
  • 5
  •   1
Отговори
Преди година в Румъния а сега и в Турция жени раждат на преклонна възраст - чудесата нямат край:
http://www.dnes.bg/article.php?id=28489

# 1
  • София
  • Мнения: 35 910
Да им е живо и здраво  Grinning

# 2
  • Мнения: 1 441
За мен пък не е упоритост, а малоумие... Shocked
Според мен не трябва да се чака толкова много, ако не става по естествен начин до определена възраст - да си осиновят дете.
За мен това си е чиста проба егоизъм - задоволява собствената си нужда да износи дете (тя дори не му е биологичната майка), удовлетворява някакви свои амбиции. На тези години какво може да дадат тя и съпруга й на детето? Няма да бъдат до него когато са му нужни. Тя може да е умряла преди детето й да тръгне в първи клас, да не говорим за пубертет или завършване на училище.  ooooh! На кого ще остави детето тогава? Ясно е, че за баби и дядовци не може да става и дума....
Не знам, може пък и аз да съм малко крайна в мнението си, но ние не създаваме деца просто, за да покажем, че можем да го направим, нали?..... Rolling Eyes..

# 3
  • Мнения: 1 029
Банче така е ама нали знаеш, всеки луд с номера си. Laughing
iliqna_plamen, иначе е интересно.Мерси за статията и успех на теб! Wink

# 4
  • Мнения: 1 615
BAN, изобщо не си крайна. Това е отвратително и според мен - абсолютно противоестествено! Що за желание на всяка цена да възпроизведеш "безценните" си гени, след като природата ти го отказва категорично?! Като им е било такъв мерак дете да гледат, до 64 години 5-6 да са осиновили и изгледали.
Иначе, да им е живо и здраво, па и на тях Господ да им здраве и дълъг живот, че да успеят да го поотчуват!

# 5
  • Мнения: 415
Цитат
За мен пък не е упоритост, а малоумие... Shocked
и голям ЕГОИЗЪМ 

Общи условия

Активация на акаунт