Стъклена врата?

  • 763
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 449
Знае ли някой откъде мога да поръчам стъклена врата като тези, които слагат на витрините на магазините, без профил. И колко струва евентуално... Нещо не намирам инфо, но се надявам някоя от вас да знае... Координати във Варна ще са ми още по-полезни!  bouquethttps://

# 1
  • Варна
  • Мнения: 686
На ул. Радко Димитриев /зад рощок/ има такъв магазин. Сега като си тръгвам от работа ще погледна как се казваше магазина /върти ми се нещо doorma, ама не съм много сигурна/ и утре ще пиша

# 2
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Такава врата струва около 600 лв.заедно с окомплектовката ,която включва дръжка/силно казано,понеже то е стъклено кръгче/ама,че обяснение Mr. Green/панти  и ключалка.
Има ги да се продават в складовете за дограми /пвц и алум./и в складовете където има стъкла.
Такива складове има доста във Варна ,но ние ги пазарим основно от Профилко/намира се в посока за Виница по баира нагоре Mr. Green,не по пътя за Златните,а другият път.дано ме разбра.Значи като се изкачваш по баира склада се пада в ляво.Има голяма бяла табела и на нея пише с оранжево PROFILKO и има нарисуван пеликан ли е, какво е, още се питам hahaha/
Другото място е склада на Интерком груп.Там продават само стъкла.Всякакви........телефона на склада е 052/574.200
Само като си избираш врата я огледай ХУБАВО,да не би да е крива.Да точно крива/не е смешно/понеже едната врата която взехме беше толкова крива,че няма накъде.........
Ами това е ,аз знам за  тези места  Hug

# 3
  • Мнения: 1 449
Мерси, момичета!!! Идеята в случая е да използвам вратата като преграда за душ-кабина, струва ми се че ще излезе по-евтино...

Общи условия

Активация на акаунт