Вижте какво пак пишат за нас

  • 1 013
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 909
http://www.iht.com/articles/2006/10/10/news/bulgaria.php

Пак много тъжна картинка показват за България

# 1
  • Мнения: 198
жалко 4е това е наистина 4аст от реалността!

# 2
  • Мнения: 2 013
Авторът познава България, живее тук поне от 12-13 г.

# 3
  • Мнения: 3 423
Ох, това не е ли онзи младеж Матю,
дето се прави на преподавател във
факултета по журналистика и дето
уж минавал през България, харесало му,
па решил да остане. Винаги съм се
питала какво търси у нас. И го подозирам.
Много го подозирам.

Ето интервю с него от преди година и половина:
http://ide.li/article595.html

# 4
  • Мнения: 4 629

В какво го подозираш?

# 5
  • Мнения: 3 423

Не казвам.

# 6
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
повечето от фактите са казани от българи, така че не виждам какво е преувеличил. така си е. на нас ни се иска все хубави неща да пишат за нас, ама май не останаха много такива.

# 7
  • Мнения: 2 013

Хехе, айде стига, ЦРУ тук си работи директно с правителството, имат си едва ли не офиси в министерствата... А Матю си е от онези америкаци, на които им е по-забавно да се потапят в нечия "екзотична" култура, отколкото да бачкат като стажанти и бавно да вървят по стълбицата в някоя медия в САЩ.

# 8
  • Мнения: 1 910
повечето от фактите са казани от българи, така че не виждам какво е преувеличил. така си е. на нас ни се иска все хубави неща да пишат за нас, ама май не останаха много такива.
Ами редовно българи казват, че българите доста си разкрасяват в тъмни краски. Пък и имаше едно официално си изследване правено в различни държави. И пак българите бяха най-големите песимисти и черногледци. Та не знам дали е много адекватно да се слушат българи колко са зле нещата. Wink
А и това как ще се пише може би зависи и много от нас. Защо пък до сега не съм чула сърби, руснаци, аржентинзи, бразилци, кубинци и т.н. да си плюят страната. Като говортят все едно райски местенца са оставили и живи да ги ожалиш, че са дошли в Холандия.

А статията...какво пък. Нищо толкова страшно. В западна Европа, като им е толкова добре положението, защо също постоянно се мрънка по медиите на тема "застаряване на населението"...

# 9
  • Мнения: 7 914
И пак българите бяха най-големите песимисти и черногледци.

Че и като стане нещо хубаво не се хвалим.... да не би да развалим хубавата работа Whistling

# 10
  • Мнения: 1 909
Ох, това не е ли онзи младеж Матю,
дето се прави на преподавател във
факултета по журналистика и дето
уж минавал през България, харесало му,
па решил да остане. Винаги съм се
питала какво търси у нас. И го подозирам.
Много го подозирам.

Ето интервю с него от преди година и половина:
http://ide.li/article595.html

Много интересно интервю -  и си права да го подозираш. Най-подозрително ми се струва че е от 10 години в България и си няма приятелка. Или е педи... или... Като се е притеснил че България остава без население, че да вземе да направи нещо по-съществено по въпроса smile3504

# 11
  • Мнения: 2 013
Е, имал си е български приятелки. Аз помня 1-2 от преди 7-8 г. Оттогава не съм го виждала.

# 12
  • Мнения: 3 423
Е, имал си е български приятелки. Аз помня 1-2 от преди 7-8 г. Оттогава не съм го виждала.

Кои са? Поименно.  Laughing
Аз знам само за подвизите им по
разните етноекскурзийки...

# 13
  • Мнения: 2 013
Ееее, не помня имена, много време мина... Ама, ако те интересува, ще питам разни познати, които са го виждали по-скоро и са близки с него.

Общи условия

Активация на акаунт