от кога може да се дава сладко от рози

  • 10 428
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 580
и изобщо подходящи ли са за децата конфитюрите , сладката ....

# 1
  • Мнения: 5 299
Аз за 1 път чувам за такова сл;адко newsm78

# 2
  • Мнения: 27 524
Не са препоръчителни, тъй като в тях има само и мноооого захар  Peace

Иначе минимум след годинка и по мъничко с филийка или бисквитка, ако държиш да даваш  Peace

# 3
  • Мнения: 3 042
Не са препоръчителни, тъй като в тях има само и мноооого захар  Peace
Peace

На Злати все още не съм давала нито сладко, нито конфитюр. Няма и да дам скоро. Peace

# 4
  • Мнения: 6 461
Аз съм яла сладко от рози-на мен ми е вкусно.За децата не зная,защото е много  ама много ароматно и плюс това има разхлабващ ефект.На моите деца никога не съм давала. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 8 917
И досега на Гери не съм давала конфитюр или сладко....не бих дала скоро Stop

# 6
  • Мнения: 948
Не са препоръчителни, тъй като в тях има само и мноооого захар  Peace
Подкрепям. Peace

# 7
  • Мнения: 6 472
Много захаросано, прекалено парфюмено, разхлабващо. Три причини поради които няма да дам скоро.

# 8
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Не съм давала и в скоро време няма да дам.А на толкова малко дете като твоето, не би ми минало и като идея ooooh!

# 9
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Първо, че за такова сладко не съм и чувала. Звучи ми като сладко от калинки  Mr. Green
Второ- аз самата никак не обичам сладка, конфитюри и мармалади и може би заради това не ми е хрумвало дори да й давам. Иначе съм сигурна, че ще й хареса на моята  Grinning Ако реша, че трябва да яде нещо подобно, ще бъде мед- давала съм 1-2 пъти по мъничко вече. Поне е полезен  Peace

# 10
  • Мнения: 4 580
ясно значи ще отложа
аз точно заради разхлабването питам

# 11
  • Мнения: 6 164
Сладко от рози? Shocked Мислех, че не съм прочела правилно. Blush

# 12
  • Мнения: 11 003
Сладко от рози? Shocked Мислех, че не съм прочела правилно. Blush

Правилно си прочела  Sunglasses Много е приятно и ароматно, но има слабително действие (поне върху моя стомах). Затова май не е много подходящо за малки деца  Embarassed

# 13
  • София
  • Мнения: 9 850
Сладко от рози давам на голямата си дъщеря отскоро при случаи на запек.Наистина е страшно ароматно,на мен лично ми има вкус на парфюм за ядене.обаче действа при запека,де Wink.

# 14
  • Мнения: 27 524
Първо, че за такова сладко не съм и чувала. Звучи ми като сладко от калинки  Mr. Green

Няма да обиждаш на калинки, ей   Crossing Arms  Аз съм яла такова сладко   Crazy

Общи условия

Активация на акаунт