kakvo mislite za te4niat sterilizator na ;chicco;

  • 513
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
sled dalgo prevariavane,na 6i6etata,po tiah redovno ima6e kotlen kamak.mnogo e nepriatno za tova po4nah s tazi te4nost na ;chicco;.tova coeto me pritesniava e silnata mirizma.do kolko e polezna za dezata?

# 1
  • Мнения: 3 089
това не знам. така и не ми се наложи да стерилизирам шишета - дъщеря ми е кърмено бебе, а течност така и не пропи. моя комшийка обаче си подхвана детето още от началото с течния препарат за стерилиз. на чико. доволна е.

# 2
  • София
  • Мнения: 227
Аз също когато дъщеря ми беше бебе доста често съм използвала течният препарат на Чико, също така тогава имаше и таблетки, които се разтваряха във вода и не съм имала никакви проблеми. Много е удобно да се стерилизират и по големи предмети- имаше период, когато слагаше в устата всякакви дрънкалки и дори тях ги стирилизирах. Бях го препоръчала на приятелки и те също го ползваха и не са се оплаквали.

# 3
  • Мнения: 643
На мен лично таблетките ми допадаха много повече, течността наистина имаше прекалено силна миризма. Малкият също е кърмен, но въпреки това стерелизирах разни неща, включително и гумени играчки в началото. Та таблетките ми харесаха доста повече!

# 4
  • Мнения: 193
Ползвам я тази течност за студена стерилизация на Чико и съм доволна. Слагам шишета, биберони, играчки...абе удобно и бързо.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 3 070
Ползвам течността за студена стерилизация единствено за гумени играчки и чесалките за венци на малката. Всичко останало стерилизирам в микровълновата! Peace

# 6
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Течността е със силен аромат и после самите шишета миришат на нея  Sick. Доволна съм от таблетките на Чико  Peace.

# 7
  • Мнения: 551
Аз съм ползвала тази на таблетки и течната, найстина има по-особена миризма но не мисля че има какво да те притеснява. Все пак е продукт на доказана марка.  Hands Thumbsup

# 8
  • Мнения: 91
Аз стерилизирах с таблетките на Чико и съм много доволна. Едната е за 5л вода, аз ги правех наполовина, че и на четвърт, защото кърмих и ми трябваше само за шишето на впдата.
По едно време нямаше внос(слава Богу за кратко), тогава преварявах и шишетата ставаха ужасни от варовика.

# 9
  • Мнения: 545
ПРОТИВ!! По-добре варовик, отколкото химии и хлор....
Ползвах 3 дни, на Йоана и се раздразни гърлото, лекарят каза, че има доста случаи вече заради таблетките за студено стерилизиране без значение коя е марката. Оттогава - СТОП. Преварени или в тенджерата под налягане за 5 мин на пара. Никога не е имало варовик, но всичко зависи от местната вода...

Поздрави,
Клео.   bouquet

# 10
  • Мнения: 412
страхотно съм доволна от него

Общи условия

Активация на акаунт