Проблем с машината за вода

  • 632
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 65
Здравейте всички ! Simple Smile Да ви питам за едно проблемче с машината за вода, пък дано се намери някой да ми даде съвет.  Praynig
Случи се така, че известно време не си ползвахме машината за вода и когато отново я вкарахме в употреба се оказа, че вътре е останало малко количество вода, която е застояла. Crazy Опитахме се да прочистим контейнерите със сапунена вода, която наливахме отгоре и източвахме отдолу, но явно нищо не се е получило, защото когато налеем чиста вода си остава един лош вкус. А самите контейнери са капсуловани и няма начим да ги отворим, за да изчистим отвътре.
Надявам се някой знае как да се справим с проблема! Може би има някакъв почистваш препарат, който се ползва в такива случаи, но аз не знам за него. А машината ни е от скоро и не ми се иска да я хвърлям  Sad

# 1
  • Мнения: 10 758
Като взимахте машината, не видяхте ли едни хартиени пликченца? Те са за тази цел.Ако нямате пробвай с лимонтузу.Обаче съотношение не си спомням.В момента не съм си в къщи, но като се прибера, ще проверя и ще ти кажа Peace

# 2
  • Мнения: 65
Като взимахте машината, не видяхте ли едни хартиени пликченца? Те са за тази цел.Ако нямате пробвай с лимонтузу.Обаче съотношение не си спомням.В момента не съм си в къщи, но като се прибера, ще проверя и ще ти кажа Peace
Нямам спомен да е имало хартиени пликчета, пък може и да не съм разбрала за какво са и да съм ги изхвърлила. Това с лимонтузуто е идея. Ще съм ти благодарна ако ми дадеш някакъв ориентир за съотношението  Hug

# 3
  • Мнения: 10 758
Незнам каква ви е машината, но сега отвориш на нашата гаранционната карта.Там е и инструкцията за работа.та там пише следното: "При първото включване или след дълго спиране изплакнете резервоара с разтвор от лимонтозу и вода в съотношение 20 гр. за 1 литър"
Дано по този начин да се махне гадния дъх Peace

# 4
  • Мнения: 65
Цомба Гърдева, голямо благодаря   bouquet Hug  bouquet
Още довечера ще пробвам Grinning

# 5
  • Мнения: 10 758
Дано да съм помогнала с нещо Peace

# 6
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ами ако не можеш да я почистиш смени и предназначението.Ще стане идеален аквариум,то и без това попови лъжички сигурно вече си имаш Joy

# 7
  • Мнения: 65
Ами ако не можеш да я почистиш смени и предназначението.Ще стане идеален аквариум,то и без това попови лъжички сигурно вече си имаш Joy
Ще си я почистя пък  smile3534

Общи условия

Активация на акаунт