За мъжете, казармата и раждането

  • 3 381
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 726
 Обяснявам веднага Laughing

 Как Ваш Мъжо би преживял едно раждане? Mr. Green Въпроса е странен, но е породен от дългогодишната мъжка теория да се съпоставя ходенето в казармата с раждането. По мое мнение двете неща изобщо немогат да се сравняват, та Ви питам именно по тази причина. Ние женските казарма ще изкараме и още как, ама мъж да роди....цирк голям ще да е Mr. Green

 Аз казвам за моя: Със сигурност ще мрънка през цялото време и ще яде сладко в несвяст,  кога дойде момента ще ме гледа уплашено с големите си очи и най-вероятно ще е вкопчил пръсти къде ме е докопал. Ще роди моя,кво ще прави ама после ще има да натяква колко го е боляло сигурно доде дятето се зажени Laughing

# 1
  • Мнения: 4 806
и аз ще си кажа направо - изобщо не би забременял... Simple Smile , ако ще цял живто да остане девствен. И никога не прави подобна съпоставка.

# 2
# 3
  • Мнения: 205
А съм много по-издържлива от мъжа ми и на други болки ,било то душевни ,било то физически Crossing Arms

# 4
  • Мнения: 4 726
То туй е ясно бре, Ние винаги сме По Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 561
На следното мнение съм-не да роди, в момента, в който му дойде М веднъж и вече е умрял!
То само като се разсополиви и ляга на леглото и вижда небесата отворени пред него...
...  Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 819
Ми тя природата си знае работата  Mr. Green Не случайно не им е дала тази привилегия  Joy
Като се сетя онзи ден как се превиваше , че го болял стомаха/гадно е, знам, наистина го болеше/, ама то не бе охкане, пъшкане, физиономии на умиращия лебед, чак наистина ме притесни тоз човек. Пък представям си, ако трябваше да ражда... smile3514 newsm43

# 7
  • Мнения: 5 622
Без никакъв проблем моят мъж би преживял и бременност и раждане. Изобщо не е страхлив, нито пък го плаши болката  Peace

Беше с мен на моето раждане и снима всичко- значи не е и плашлив от гледката. Е, аз не раждах нормално, но и да бях, пак щеше да е там и да наднича от близо, да следи процесът..да среже пъпната връв(както и стана де..)

# 8
  • Мнения: 4 726
Твоя ще да е от изчезващия вид Simple Smile Крий го,че има разни хиени Wink

# 9
  • Силистра
  • Мнения: 288
Аз да Ви кажа и съм раждала и военно училище съм завършила. Е, не съвсем казарма, ама и наряд съм давала, и автомат съм чистила, и на учения съм ходила, и в кал съм се търкаляла, абе...всичко по устав...
А, раждането е нещо велико, няма нищо общо с казармата, едното е по задъление, а др е пожелание, в моя случай и двете са по желание ама това е др. въпрос.
А мъжете са си еднакви аз си мислех, че само моя като го боли охка и пъшка, а то ...
Аз като раждах моя щеше да набие акушерката, защото си повиках малко, а ако трябваше той да ражда знам ли какво щеше да й направи?

# 10
  • Мнения: 179
Моят не смееше да гушне малката като ни изписаха ,страх го било да не я "счупи", да не говорим пък за раждане...сигурно ще е готов да изкара няколко казарми ,но не и да ражда ooooh!

# 11
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Муахаха, и моят ще е готов пак да иде в казарма, ама не и да роди. Как е жив още след моята бременност се чудя newsm78

# 12
  • Мнения: 6 461
Обяснявам веднага Laughing

 Как Ваш Мъжо би преживял едно раждане? Mr. Green Въпроса е странен, но е породен от дългогодишната мъжка теория да се съпоставя ходенето в казармата с раждането. По мое мнение двете неща изобщо немогат да се сравняват, та Ви питам именно по тази причина. Ние женските казарма ще изкараме и още как, ама мъж да роди....цирк голям ще да е Mr. Green

 Аз казвам за моя: Със сигурност ще мрънка през цялото време и ще яде сладко в несвяст,  кога дойде момента ще ме гледа уплашено с големите си очи и най-вероятно ще е вкопчил пръсти къде ме е докопал. Ще роди моя,кво ще прави ама после ще има да натяква колко го е боляло сигурно доде дятето се зажени Laughing
Много си права и както знаете вече ИМА ЖЕНИ КАДРОВИ ВОЙНИЦИ ,но не съм чула мъж да ражда. #Crazy
 Mr. Green hahahaМисля че един мъж няма да издържи на подобно изпитание . doctor

# 13
  • Мнения: 3 323
В една друга тема писах как не можах да си направя коламаска преди второто раждане щото трябваше да свестявам господина.... Сега ме е занавивал да съм влезела в болница от сега щото ако станело бързо как щял да кара и да ме изражда (ТОЙ - ПРЕДСТАВЯТЕ ЛИ СИ?), а пък и на бебето щяло да му било студено! (загрижил се миличкия ). И също да бил присъствал  Shocked, ама можело ли да излезе ако усети че  ще припада. Ми не може викам - предпочитам с мен да се занимават в тоя момент!

# 14
  • Мнения: 97
Ако някой си представя казармата само като маршируване на плаца между закуската и обяда, да опита следното упражненийце - слага се на главата противогаз ( онзи с "хобота", тип Зелински 1914г.), по себе си се натоварва пълното бойно снаряжение ( да е 30 кг.) и се тича около 7-8 км, не повече. Много е весело ! Това  е само една от игричките, дето се играят там.  welcome

Общи условия

Активация на акаунт