Как се справяте с еднаквото ежедневие, когато нямате пари?

  • 3 088
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 479
От известно време финансовите проблеми като че ли съвсем ни стиснаха за гушите.. И установявам, че все повече ежедневието ни затъпява, а като че ли и ние от мислене за проблеми, не искаме толкова да си говорим. Като се приберем сядаме да гледаме телевизия, филм и лягаме.. А на мен взе да ми писва. Имам нужда от някаква свежест в това, а как се постига без пари?!  Cry
Идеи?  Flutter

# 1
  • Мнения: 463
С въображение!

# 2
  • Мнения: 1 451
Карам колело, разхождам се в Морската градина, правя снимки, слушам музика, тренирам си неща, които и в къщи е възможно. Чета книги, ровя в интернет. Не е толкова трудно да се измисли какво да правиш. Ако имаш деца е още по-лесно. Те запълват голяма част от свободното време. Лятото беше още по-лесно, защото и на плаж се ходеше.

# 3
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Зависи какво разбираш под "свежест". Ние не се оплакваме от финансови проблеми, но само това правим всяка вечер.

# 4
  • Мнения: 1 259
Най-често си пускам ДВД-та където сме били на почивка,купони...сватба,на малкия.

# 5
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Имам си късмет с дъщеря тийнеджърка, много ме освежава - музика, лафове, мода... Също кроя планове за времето, когато ще мога да си позволя повече или просто си мечтая. Интернет дава прекрасна възможност за това Simple Smile Майсторя си разни красиви неща, садя цветя, разхождам се.

# 6
  • Мнения: 46 437
... само това правим всяка вечер.

И ние. Вечер сме толкова скапани, че не виждам какво друго може да правим  newsm78

# 7
  • Мнения: 397
Всеки има такъв период на финансови проблеми, но важното е да не се поддадеш на депресията, да погледнеш оптимистично и да си кажеш, че този период рано или късно ще отмине.... Важното е да сме живи и здрави, и да се обичаме!!!
Дори и притиснати от скучното ежедневие - какво по-хубаво има от това, вечер като се прибереш - да се съберете цялото семейство, да се порадвате на децата, все ще намерите и да си кажете някоя мила дума......
А според мен тези мигове са най-скъпите!!!!
Проблеми винаги е имало и ще има, важното е да гледаш на нещата позитивно и да се радваш на дребните радости в живота!!! 
 

# 8
  • Мнения: 2 716
Разнообразяваме се както дойде. Не всичко хубаво се купува. Намерете си по-евтин начин за забавления.  Телевизията предлага достатъчно различни програми. Ние играем скрабъл напоследък. Книги, кръстословици, хобита...

# 9
  • Мнения: 6 461
Всеки има такъв период на финансови проблеми, но важното е да не се поддадеш на депресията, да погледнеш оптимистично и да си кажеш, че този период рано или късно ще отмине.... Важното е да сме живи и здрави, и да се обичаме!!!
Дори и притиснати от скучното ежедневие - какво по-хубаво има от това, вечер като се прибереш - да се съберете цялото семейство, да се порадвате на децата, все ще намерите и да си кажете някоя мила дума......
А според мен тези мигове са най-скъпите!!!!
Проблеми винаги е имало и ще има, важното е да гледаш на нещата позитивно и да се радваш на дребните радости в живота!!! 
 

да според мен е така  Simple Smileнека тези проблеми бързо отминават и да не оставят следи след тях Peace

# 10
  • Мнения: 189
Книги (от библиотеката), разходки (може и без цел) по улиците, ако има с кого и из планината. Понякога играехме на бикове и крави  Joy. Това беше преди да се появат децата. Сега нямаме време за скука.

# 11
  • Мнения: 479
Всеки има такъв период на финансови проблеми, но важното е да не се поддадеш на депресията, да погледнеш оптимистично и да си кажеш, че този период рано или късно ще отмине.... Важното е да сме живи и здрави, и да се обичаме!!!
Дори и притиснати от скучното ежедневие - какво по-хубаво има от това, вечер като се прибереш - да се съберете цялото семейство, да се порадвате на децата, все ще намерите и да си кажете някоя мила дума......
А според мен тези мигове са най-скъпите!!!!
Проблеми винаги е имало и ще има, важното е да гледаш на нещата позитивно и да се радваш на дребните радости в живота!!! 
 


Още нямаме деца, но и това ще стане Wink Всъщност аз от няколко дена съм с мисълта, че сигурно съм бременна... Mr. Green Но още не смеем да се зарадваме заради предишните ми абори  Cry И на дневен ред е липсата на пари и това, че трябва за отрицателно време да покрием повечето заеми преди появата на малкото човече..  Thinking А доходите ни са едни и същи...

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Събираме се с приятели. На по бира или карти...Приятелите са ни много близки, така че знаят добре положението ни. Малко бъзици, лафчета и се развеселяваме. Е, обикновено го правим през почивните дни.
Иначе, дори да имаме пари, и при нас ежедневието е свързано с телевизора и занимания около децата.Какво да се прави, такъв е живота.Добре че има събота и неделя!

# 13
  • Мнения: 8 917
Желанието за разнообразие и липса/наличие на финанси нямат особена връзка. Вярно е, че с финансиге идват и по-големите възможности, но не всичко е пари Peace

# 14
  • Мнения: 242
Мисля, че няма нищо по-хубаво от това да се  прибереш вечер и да видиш любимия човек. Любовта трябва да ви помогне да превъзмогнете трудния етап, които предполагам само ще закрепи връзката ви. Измислете си някакво ваше си занимание вечер, ние например в последно време сме се запалили по судоку и заедно си блъскаме главите.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт